gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ferhundenin tatili zehir oldu

Konu, 'Magazin' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Fettan gelin Ferhunde karakteriyle şöhreti yakalayan Deniz Çakır, dizinin sezon finali yapmasıyla derin bir nefes almış ve hemen tatil hazırlıklarına başlamıştı. Ancak ünlü oyuncunun 1 aylık tatil hayali daha başında zehir oldu. Marmaris’e gitmeye hazırlanırken ayak bileğini kıran Çakır, “Ters bir hareket yapınca ayağımda acı hissettim. Önce burkuldu sandım ama kırıldığı ortaya çıktı. 1 ay alçıda kalacakmış. 1 aylık bir tatilim vardı onu da alçıyla geçireceğim” dedi.

ALÇILI AYAKLA TATİL

Yaşadığı kazayı nazara bağlayan genç oyuncu, “Nazar boncuğum da vardı ama yetmedi. Bundan sonra daha çok taşıyacağım. Şimdi tatil boyunca alçılı ayakla oturmak, denize girememek can sıkıcı” diye konuştu. Çakır’a Marmaris tatilinde ise dizide patronu Levent’i canlandıran Nihat Altınkaya eşlik ediyor.

ferhundenin tatili zehir oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zehir

zehir

Zehir ve onu içmek mala, İçtiği zehirden vücud şişerse mal ve dünyalğa, şişmez ise üzüntü ve kedere, Öldürücü zehir - şişlik meydana gelmez ise- ölüme, Birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna, Zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet edeer. ( Ayrıca Bakınız; Panzehir.)Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına;...
  2. Coşkun Sabah - Kadehimde Zehir Olsa

Coşkun Sabah - Kadehimde Zehir Olsa

Kadehinde zehir olsa Ben içerim bana getir Dudakların mühür olsa Ben açarım bana getir Ağladığın geceleri Kalbindeki acıları Çekinmeden bana getir Sen tükenme beni bitir Aşk bağının gülü olda Dikenini bana batır Bakma canım yandığına Sorma benim halim nedir Söz : H. Münir Ebcioğlu Müzik : Erol Sayan
  3. Bazı illerde okullar tatil oldu

Bazı illerde okullar tatil oldu

Karakış tüm yurdu etkisi altına aldı. Ama bazı illerde hayatı durdurdu. Okullar tatil oldu. Bugün okula gidilmeyecek iller ve ilçeler ise şöyle; Doğuda kar yağışı tam gaz devam ediyor. O yüzden bugün bazı illerde okullar tatil oldu. ANKARA: Ankara'nın Polatlı ve Haymana ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilköğretim ve liselerde bugün eğitim ve öğretime ara verildi. Yapılan...
  4. Okullar Tatil oldu!!!!Yardımcı abla istiyorumm!!

Okullar Tatil oldu!!!!Yardımcı abla istiyorumm!!

Merhaba, 7 yaşında bir kızım. Okullar tatil oldu ve İş yerinden izin alamıyorum. Derslerinde yardımcı olacak bir ablaya ihtiyacım var. Güvenilir bir yardımcı abla istiyorum. çok acil!!!
  5. Erol Köse'den Kendisine ''Ağız İshali Olmuş!'' Diyen Ahmet Hakan'a Zehir Gibi Cevap!

Erol Köse'den Kendisine ''Ağız İshali Olmuş!'' Diyen Ahmet Hakan'a Zehir Gibi Cevap!

erol köse, ahmet hakan, söz düellosu, laf atışması, gerginlik, cevap, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Köşelerden köşelere laf atmak bu ara pek moda! Kimse çıkıp ta şöyle cesurca kimsenin yüzüne yüzüne cesurca konuşamıyor melekler.Köşelerinden,twitterlardan sayıyorlar da sayıyorlar.Sonra herhangi özel bir gecede karşılaştıklarında da hiçbir şey olmamış gibi...

Sayfayı Paylaş