gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Feride Bu Bölümde Gerçeği Öğrenecek mi?

Konu, 'Karadayı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Feride Bu Bölümde Gerçeği Öğrenecek mi konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Karadayı dizisi tüm heyecanla devam ederken, herkes Feride'nin gerçeği ne zaman öğreneceğini merak ediyor. Senaristler de adrenalini en yüksekte tutmayı iyi biliyor ve Feride hep direkten dönüyor. Yavaş yavaş sona yaklaşıyor gibi görünen dizinin bu akşamki bölümünde bakalım Feride gerçeği öğrenecek mi ?

Feride için çok üzülen Mahir, bu durumu toparlayacaktır. Turgut ise bu duruma en çok sevinecek isimlerden birisi olacak kesinlikle bu kesinTurgut Nazif Kara olayında kendisini kurtarmış olacak hemde Feride, Turgut’a kalmış olacak bu duruma en çok sevinen Turgut, olacak.

Feride Bu Bölümde Gerçeği Öğrenecek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Hayattan öğreneceklerimiz...

Bu Hayattan öğreneceklerimiz...

Bu Hayattan öğreneceklerimiz... 1- Kendimi neselendirmek istedigim zaman en iyi yolun baska birini neşelendirmeye çalışmak olduğunu öğrendim. •2 - Bir bebegin evlilik sorunlarini çözemeyecegini ögrendim. •3- Bir tartismayi tatliya baglamadan yataga gidilmemesi gerektiğini öğrendim. •4- Isyerinde romantik iliskiler aranmamasi gerektigini ögrendim. •5- Insanin kendisinden daha sorunlu...
  2. Bu BebekLer Gerçek mi ?

Bu BebekLer Gerçek mi ?

gerçek bebek resimleri
  3. Swarovski taşlı takılarda son indirimler, gerçek mi bu?

Swarovski taşlı takılarda son indirimler, gerçek mi bu?

..... Yönetimin notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız yönetimle irtibata geçiniz. M.M.Yönetimi edit by TİTAN
  4. Bu Gece 25 Şubat  Feride Gerçekleri Öğrenecek mi ?

Bu Gece 25 Şubat Feride Gerçekleri Öğrenecek mi ?

Bu konu; Bu Gece 25 Şubat Feride Gerçekleri Öğrenecek mi ? Sevgili melekler, Karadayı müthiş bir heyecanla devam ediyor ve bu geceki bölümde yine nefesler tutulacak. Acaba Feride bu gece düğümü çözebilecek mi? Serra'nın yapacağı itiraflar nasıl sonuçlanacak ? İşte detaylar... TV’nin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in yer aldığı sevilen dizisi “Karadayı” bu akşam yine...
  5. Feride hamile mi?

Feride hamile mi?

karadayı feride hamilemi, karadayı feride hamilemi kalacak, karadayı feridenin bebeğimi olacak, karadayı son bölüm feride hamilemi ATV Ekranlarının sevilen dizisi Karadayı, heyecan dolu sahnelerle izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 99.cu bölüm de hakime Feride, mide bulantıları ve kokulara karşı hassas hareketleri ile dizide yer aldı. Böyle olunca ister istemez akıllara...

Sayfayı Paylaş