gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Feridun düzağaç alev alev akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

alev alev notaları feridun düzağaç akor akor feridun düzağaç notaları akorları Em Am F Em ) Alev alev yanıyorum, buzlarım çözülüyor aşka )
    Dm )
    Gardım düşüyor, tutamıyorum ) x2
    Em C )
    Korkuyorum, bakışların çarpınca bana )

Am Em )
    Birbirimize bi' kaç aşk kadar )
    G )
    Geç kalmış olmasaydık ) x2
    Am Em )
    Hep yanlış gidenlerin ardından )
    G )
    Yorulmasaydık )

G F )
    Alev alev yandığım doğru )
    G F )
    Küllerimden doğar mıyım sana doğru )
    Am )
    Kendimi arıyorken, ) NAKARAT
    G )
    olmaktan korktuğum yerdeyim, sendeyim )
    F G Am )
    Al beni, ne yaparsan yap )
    F G Am )
    Al beni, ne yaparsan yap )

Am Em G
    Sen ışığını arayan , güzel güne bakan
    Am Em G
    Ben tozuna dumanına hasret, bir enkaz

Feridun düzağaç alev alev akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alev

Alev

Ateş maddesine bakınız.Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir. Rüyada harlı bir alev görmek, baştan kötü giden bir işin zamanla düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haber...
  2. Ferudun Düzağaç _ alev alev

Ferudun Düzağaç _ alev alev

Alev alev yanıyorum Buzlarım çözülüyor aşka Gardım düşüyor, tutamıyorum Korkuyorum bakışların çarpınca bana Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık Sen ışığını arayan güzel günebakan Ben tozuna dumanına hasret bir enkaz Alev alev yandığım doğru Küllerinden doğar mıyım sana doğru Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum Yerdeyim Sendeyim Al...
  3. Alev Alev - Feridun Düzağaç akor

Alev Alev - Feridun Düzağaç akor

Am ____________________ Alev alev yanıyorum | Dm Bb - Am | Buzlarım çözülüyor aşka | Gm | (x2) Gardım düşüyor, tutamıyorum | Am Bb | Korkuyorum bakışların çarpınca bana____| Gm Dm C...
  4. Feridun Düzağaç - Beyaz - AKOR

Feridun Düzağaç - Beyaz - AKOR

C G Am Aşık olmuşum dünyaya düşmüşüm C G Am Kuş olmuşum hep sevdaya uçmuşum F C Yaşım başım almışım F E Sevmişim evlenmişim C G Am Daha baba olmadan babamı yitirmişim C G Am Acı çekmek kolaymış alışmışım F C F E Daha baba olmadan babamı yitirmişim C...
  5. Nev - Alev Alev - AKOR

Nev - Alev Alev - AKOR

alev alev akor Am C G Umudum icimdeki senden daha büyük Em senin askin yangin yeri F G bense küllerimi coktan savurdurm Am C G her aklima estigide kivilcimlarin ucusurken Em F G senden kalan bu gözden alev olup yanilirmi Am G Alev alev yanarken mumlar gibi erirken Em...

Sayfayı Paylaş