gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Feridun Düzağaç - Beni Bırakma - AKOR

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Am Bm Belki güneş bir gün ikimiz için doğar Am Bm
    Belki korkuları hayallerimiz boğar
    Am C Bm
    O masal günü gelinceye kadar; susuyorum
    Em Bm
    Susadıkça yüzün düşer aklıma
    C Bm
    Korkar oldum düşlemekten
    Em Bm
    Adını anarım çoğalır sesim
    C B Em
    Konuşmaktan düşünmekten özlemekten

Em Bm
    Gel bak bir elimde gökyüzü var hala
    Em Bm
    Ötekinde kayıp giden yıldızlar la la
    Em Bm - C
    Korkular da benim umutlar da
    Bm
    Beni bırakma

Am Bm
    Kimse kimsenin herşeyi olamaz-mış
    Am Bm
    Di'li geçmişten tek yaramsın sen
    Am C
    Sensiz kimse mi kimsesiz miyim bilmem
    Bm
    Hiç bilmek istemem;
    Bm
    Hatta düşünemem
    (N)

Feridun Düzağaç - Beni Bırakma - AKOR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. feridun düzağaç biyografisi

feridun düzağaç biyografisi

10 Ekim 1968'de Adanada doğdu. İlk kez Mersin'de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başladı. ilk kez 1988 de aynı üniversitede okuduğu dört arkadaşıyla kendi müziklerini üretmek ve kendi şarkılarını yazmak için kurdukları TINI grubuyla başladı. ilk bestesi Özdemir Asaf'ın Lavinya şiiridir. 1990 yılında yine aynı üniversitedeki 13 amatör şair arkadaşıyla ilk rüzgar adını verdikleri...
  2. Feridun Düzağaç Tabları

Feridun Düzağaç Tabları

Am - F (giriş) F Am Yürüdüm Adım Adım F Am Masallardan ışık aldım Dm Am Güleç yüzüm mahçup kalbim Bb Am Kıpkırmızı yürüdüm F Am Yürüdüm aşık oldum F Am Yürüdüm kaşif oldum Dm Am Öğrenmekle geçmiyor hayat Bb Am Ağırlaştım yürüdüm Em F Yürüdüm babam öldü Em F Em Dm Yürüdüm kızım oldu Am Bazen bahar bazen kara kış C Am Sızım oldu yürüdüm Em F Yürüdüm evsiz kaldım Em F Em Dm Yürüdüm sensiz kaldım...
  3. Feridun Düzağaç - FD7 2010

Feridun Düzağaç - FD7 2010

Feridun Düzağacı severek dinleyen biri olarak benim gibi sanatçıyı sevenler için sanatçının yepyeni albümünün müjdesini vermek istiyorum bakalım sevilen sanatçının yeni albüm bilgileri nelermiş 1. Ağır Ağır 2. Mütamadiyen ağlıyorum 3. Bir varmış bir yokmuş 4. Rüya 5. Devrik 6. Hayat Neden Şekil Yapıyor 7. Aşkın Önsözü Ayrılık 8. Sensiz 9. Iz 10. Bir Aşk Masalı
  4. Feridun Düzağaç K.E.L. Konseri

Feridun Düzağaç K.E.L. Konseri

feridun düzağaç konseri, K.E.L. konseri, saati ve tarihi, yeri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Feridun Düzağaç'ın KEL'de vereceği konserin ayrıntıları aşağıda ki gibidir: Sanatçı: Feridun Düzağaç Yer : Kabataş Erkek Lisesi - Çırağan Cad. No: 40 - Ortaköy / İstanbul Tarih: 01 Haziran 2011 Çarsamba 14:00 Fiyat : Günlük Bilet Ayakta: 20,00 TL Kombine...
  5. Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri

Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri

Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde? Varsa lütfen konu linkini atın ya da konusunu açın.

Sayfayı Paylaş