gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Feridun Düzağaç-Düşler Sokağı (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

feridun düzağaç badi parmak yağmur yağsa akor feridun düzağaç badi parmağıma parmağıma akor parmak Em F Dm Ben kuslardan da küçüktüm bir gece vaktiydi
    F Em
    Ask tuttu elimden beni
    F Dm
    Geçtim düsler sokagindan bir gece vaktiydi
    F Em
    Ceplerimde haciyatmazlar

( Em
    ( Yagmur yagsa uykum kaçsa
    ( ** Dm F )
    ( Bir kus konsa badi parmagima )
    ( Em ) 2
    ( Aglardim bir basima )
    (
    A ( Em )
    ( Sevdadandir, sevdadandir )
    ( ** Dm F )
    ( Sevdadandir dedi annem aldirma ) 2
    ( Em )
    ( Aldirma gel yanima )

Em F Dm
    Kaç mevsim ask pazarinda geçti yalanlarla
    Em
    Düs sattim aldanmislara
    Em F Dm
    Aklim kaçiverdi elimden bir gece vaktiydi
    F Em
    Sevdigim baska sevenim baska

TEKRAR A

Feridun Düzağaç-Düşler Sokağı (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Feridun Düzağaç - Ağlamıyorum-Akor

Feridun Düzağaç - Ağlamıyorum-Akor

(Gm D# Cm D7) Gm D7 Bir yanım sana çırpınır Cm D7 Bütünüm boğulur sende Gm D7 Zincirini kırdığım arsız aşk Cm D7 Üzerimde demirden perde Cm D7 ) Seni düşünürken içtiğim sigarayı ) Cm D7 ) Korkarım ben söndürmeye ) Cm D# D7 ) A Sürsün bu ölüm ağır ağır ) Gm D# D7 ) Gözlerimde boğulma diye ) Gm D# ) Ağlamıyorum ağlamıyorum ) Cm D7 ) B x2 Ağlamıyorum yine de ) (Gm D# Cm...
  2. Feridun Düzağaç - Ardından - AKOR

Feridun Düzağaç - Ardından - AKOR

Bm yorgun argın döndüm eve A G F# bir soğuk duş aldım yokluğunun üstüne Bm iki yol çıkardın önüme A G F# eyvah dedim kaçtım içimden geçenlerin aksine Em Bm sen zamana bırak daha gençsin alışırsın Em G F# ben bıraktım zamanı aşık olduğun adam kaldım Em...
  3. Feridun Düzağaç - Aynı - AKOR

Feridun Düzağaç - Aynı - AKOR

Am G Ya yagmur yagiyordu, ya da günesin dansi vardir Am G Ayrilanlar olmustur, ya da ilk kez sevisenler vardir Am F E Düsler geceyi sever, simdi uyuyorlardir Am G Ay doluna girerken, yolundan cikanlar vardir Am G Kaybolup yitenler yeniden doganlar vardir...
  4. Feridun Düzağaç - Beni Bırakma - AKOR

Feridun Düzağaç - Beni Bırakma - AKOR

Am Bm Belki güneş bir gün ikimiz için doğar Am Bm Belki korkuları hayallerimiz boğar Am C Bm O masal günü gelinceye kadar; susuyorum Em Bm Susadıkça yüzün düşer aklıma C Bm Korkar oldum düşlemekten Em Bm Adını anarım çoğalır sesim C...
  5. Feridun Düzağaç - Beyaz - AKOR

Feridun Düzağaç - Beyaz - AKOR

C G Am Aşık olmuşum dünyaya düşmüşüm C G Am Kuş olmuşum hep sevdaya uçmuşum F C Yaşım başım almışım F E Sevmişim evlenmişim C G Am Daha baba olmadan babamı yitirmişim C G Am Acı çekmek kolaymış alışmışım F C F E Daha baba olmadan babamı yitirmişim C...

Sayfayı Paylaş