gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Feridun Düzağaç FLU 2013 Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, Feridun Düzağaç FLU 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, başarılı müzisyen Feridun Düzağaç, 3 yıllık aranın ardından yepyeni albümü FLU'yu yayınladı. Hayranlarını bu albümüyle sevindiren Düzağaç, albümünde 10 adet parça bulunuyor..

Fikret Kızılok imzalı "Tek Başına", söz ve müziği Şemi Diriker'e ait olan, Esmeray'dan dinlediğimiz "Unutama Beni", bir Murat Hasarı şarkısı olan "Yaz" ve Feridun Düzağaç'ın "baş eserim" dediği "Gönül" de bu albümde yer alıyor.

Feridun Düzağaç, Can Alper ve Arıkan Sırakaya prodüktörlüğünde hazırlanan "FLU"nun mix&mastering'i Arıkan Sırakaya ve Cem Büyükuzun'a ait. Babajım Stüdyolarında kaydedilen albümün fotoğrafları ise Yağmur Kızılok imzasını taşıyor.

İskender Paydaş düzenlemesi ile albümde yer alan ve açılış şarkısı olan "Senin Yüzünden" , yarım kalmış ve kenara bırakılmış bir şarkı iken, sanatçının twitter'da gördüğü "Senden sonra beni kim öptüyse senin yüzünden" cümlesi ile yeniden hayat buluyor. Şarkı, aşkın sosyal medyadaki hafif meşrep yorumlarına göndermelerde bulunurken, Feridun Düzağaç şöyle ekliyor;

"yazanın tek kaygısı var oysa, aşkı böyle bilmesin çocuklar"

"Güzel bir filmin ortasında çalan şarkılar gibi..."

Feridun Düzağaç, yeni albümü FLU ile ilgili şunları dile getiriyor: "Flu, uzun ve seyri değişen bir sürecin sonu… Dinleyenlerinin ve sevenlerinin yüklediği anlama direnmeye ve onu görmezden gelmeye çalışan yorgun bir şarkı yazarının, -biraz durup dinlenmeli, belki de başka şarkılar söylenmeli- diye düşündüğü, kendi şarkılarını nadasa bırakmayı uygun bulduğu bir dönemin ardından "gönül dostu" dinleyicilere sunulan bir albüm..."

Feridun Düzağaç FLU 2013 Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Feridun Düzağaç " Uykusuz Masallar" 2008 Albüm Tanıtımı

Feridun Düzağaç " Uykusuz Masallar" 2008 Albüm Tanıtımı

Feridun Düzağaç ‘Uykusuza masallar’ ile geldi Türk Rock müzik severlerin vazçemediği sanatçı 2008 yılına hızlı bir giriş yapmayı planlıyor.Albümün çıkış parçası olan Söz ver in klibi birçok tv kanalında yayınlanmaya başladı bile.Sevdiklerinin büyük bir özlemle bekledikleri albüm 2008’in en sevilenleri arasına girmeye aday görünüyor. Albüm parçaları 01 - Çok Geç 02 - Beni Bırakma 03 -...
  2. Feridun Düzağaç - Beni Unutma

Feridun Düzağaç - Beni Unutma

Ne konuşuyor bu insanlar Ne kadar uzak kelimeler anlamdan Aynama bir yabancı sızmış Bakıyor bana uzaktan Sensizlikten kalan en acı gerçeğim Hiçliğim...hiçliğim... Ucuz basit ve sıradan Pazara çıkmış gibi sanki ipliğim İpliğim.... Hayat beni unutsa da Sen unutma Adımı unutacak kadar kaybettim kendimi Olsun Beni unutma...beni unutma Bir uçurumun kenarındayım O kadar yokum ki görmüyorlar...
  3. Feridun Düzağaç - FD7 2010

Feridun Düzağaç - FD7 2010

Feridun Düzağacı severek dinleyen biri olarak benim gibi sanatçıyı sevenler için sanatçının yepyeni albümünün müjdesini vermek istiyorum bakalım sevilen sanatçının yeni albüm bilgileri nelermiş 1. Ağır Ağır 2. Mütamadiyen ağlıyorum 3. Bir varmış bir yokmuş 4. Rüya 5. Devrik 6. Hayat Neden Şekil Yapıyor 7. Aşkın Önsözü Ayrılık 8. Sensiz 9. Iz 10. Bir Aşk Masalı
  4. Feridun Düzağaç K.E.L. Konseri

Feridun Düzağaç K.E.L. Konseri

feridun düzağaç konseri, K.E.L. konseri, saati ve tarihi, yeri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Feridun Düzağaç'ın KEL'de vereceği konserin ayrıntıları aşağıda ki gibidir: Sanatçı: Feridun Düzağaç Yer : Kabataş Erkek Lisesi - Çırağan Cad. No: 40 - Ortaköy / İstanbul Tarih: 01 Haziran 2011 Çarsamba 14:00 Fiyat : Günlük Bilet Ayakta: 20,00 TL Kombine...
  5. Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri

Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri

Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde? Varsa lütfen konu linkini atın ya da konusunu açın.

Sayfayı Paylaş