gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Feridun Şavlı kimdir,

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

feridun şavlı feridun şavlı hayatı domdom ali hayatı son hali feridun şavlı kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burda arkadaşlar.

"Hababam Sınıfı"nın Dombili'si Feridun Şavlı hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.

1953 doğumlu olan "Hababam Sınıfı"nda "domdom" olarak bilinen Türk oyuncu.
    Hababam Sınıfı'nın vazgecilmezlerindendi. Önce bir trafik kazası geçirmiş ve kolunu kaybetmiş, birkaç yıl sonra da kalp krizi geçirerek 1996'da vefat etmiştir.

Filmleri

1975: Ah Nerede
    1975: Hanzo
    1975: Hababam Sınıfı
    1975: Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı
    1976: Hababam Sınıfı Uyanıyor
    1977: Hababam Sınıfı Tatilde
    1978: Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor
    1978: Neşeli Günler
    1978: Yüz Numaralı Adam

Feridun Şavlı kimdir, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. feridun duzağaç

feridun duzağaç

Feridun D?zaga? 10 Ekim 1968?de Adana?da dogdu; Ilk kez 14 yil ?nce Mersin?de bir grubun solisti olarak profesyonel m?zik yasanisina basladi. 1988?de ayni ?niversitede ?okudugu? d?rt arkadasiyla kendi m?ziklerini ?retmek ve kendi sarkilarini yazmak i?in TINI grubunu kurdu. 1990 yilinda yine ayni ?niversitedeki 13 amat?r sair arkadasiyla ?ilk r?zgar? adini verdikleri antolojik formatli...
  2. Feridun Düzağaç Tabları

Feridun Düzağaç Tabları

Am - F (giriş) F Am Yürüdüm Adım Adım F Am Masallardan ışık aldım Dm Am Güleç yüzüm mahçup kalbim Bb Am Kıpkırmızı yürüdüm F Am Yürüdüm aşık oldum F Am Yürüdüm kaşif oldum Dm Am Öğrenmekle geçmiyor hayat Bb Am Ağırlaştım yürüdüm Em F Yürüdüm babam öldü Em F Em Dm Yürüdüm kızım oldu Am Bazen bahar bazen kara kış C Am Sızım oldu yürüdüm Em F Yürüdüm evsiz kaldım Em F Em Dm Yürüdüm sensiz kaldım...
  3. Feridun Düzağaç - FD7 2010

Feridun Düzağaç - FD7 2010

Feridun Düzağacı severek dinleyen biri olarak benim gibi sanatçıyı sevenler için sanatçının yepyeni albümünün müjdesini vermek istiyorum bakalım sevilen sanatçının yeni albüm bilgileri nelermiş 1. Ağır Ağır 2. Mütamadiyen ağlıyorum 3. Bir varmış bir yokmuş 4. Rüya 5. Devrik 6. Hayat Neden Şekil Yapıyor 7. Aşkın Önsözü Ayrılık 8. Sensiz 9. Iz 10. Bir Aşk Masalı
  4. Feridun Çölgeçen kimdir

Feridun Çölgeçen kimdir

feridun çölgeçen kimdir emel çölgeçen feridun emel kimdir feridun çölgeçen kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, haberler, resimleri, filmleri Başarılı bir sinema ve tiyatro oyuncusu olan Feridun Çölgeçen hakkında tüm bilgiler bu yazımızda Melek'ler:) Feridun Çölgeçen: Doğumu: 10 Mayıs 1911, İstanbul Ölümü: 19 Ocak 1978, İstanbul Sinema ve tiyatro...
  5. Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri

Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri

Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde? Varsa lütfen konu linkini atın ya da konusunu açın.

Sayfayı Paylaş