gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Feriha (Hazal Kaya) Dizi Ekibini Çıldırttı...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Adını Feriha Koydum Dizi Seti Adını Feriha Koydum Hazal Kaya Adını Feriha Koydum da son zamanlar artık dizinin finaline yaklaştık...Bakalım finalde neler olacak merakla bekliyoruz...Bildiğim kadarıyla Vahide Gördüm de son 2 bölümde dizide yer alacak...Merakla beklemekteyken son bölüme az kala Hazalın yaptığına bakın...Dizi ekibini çıldırtmış:D:D

'Feriha' Dizi Ekibini Çıldırttı
    '

Hazal Kaya; 'Adını Feriha Koydum' ekibini çileden çıkarttı!

Hazal Kaya; 'Adını Feriha Koydum' ekibini çileden çıkarttı! Çekimleri de aksatan Kaya'nın; oyunculara bilgi veren Yönetmen Barış Yöş'ü dinlememesi bardağı taşırdı. Yönetmen uyarınca ikili tartıştı.

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    şımardı nolcak :huhe:

LaViNYaM bunu beğendi.
Feriha (Hazal Kaya) Dizi Ekibini Çıldırttı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizi ekibi olay içinde

Dizi ekibi olay içinde

Alkolün dozu kaçınca meslekdaşlar birbirine girdi.... SET İŞÇİLERİ GAZETECİLERE SALDIRDI. YAPRAK DÖKÜMÜ EKİBİ TÜM YILIN STRESİNİ ATMAK İÇİN HEP BERABER FRAME’DE BİR ARAYA GELDİ. Geccenin başında her şey çok normaldi. Sırasıyla mekana gelen ünlüler güler yüzlü tavırlarıyla gazetecilerin sorularını yanıtladılar. Gökçe Bahadır, sevgilisi Ali Sunal’ı askerde ziyarete gittiğini ve asker...
  2. Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

hazal kaya feriha resimleri ferihanın resimleri feriha fotoları ferihanın fotoları Aşk-ı Memnu dizisindeki Adnan Ziyagil'in biricik kızı artık kapıcı kızı Feriha rolünde...Genç yaşına rağmen her rolün altından başarıyla kalkan genç ve güzel oyuncu Hazal Kaya'nın birkaç fotoğrafı melişler :tik:
  3. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  4. Hazal Kaya Adını Feriha Koydum

Hazal Kaya Adını Feriha Koydum

vahide gördüm diziden ayrılıyor mu vahide gördüm diziden ayrıldı mı ayrıldımı ayrılacak mı hazal kaya ayrılacak adını feriha koydum, dizisi, fehiriha, hazal kaya, diziden ayrılıyor mu, ne zaman, neden hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Meleklerim bir söylenti duydum doğrumu diye araştırmak istedim ve bu haberi buldum. Sizlerle paylaşmak istedim. Hazal Kaya Adını Feriha Koydum...
  5. Hazal Kaya Son Yaz Balkanlar Dizi Seti İlk Fotoğrafları Buyrun

Hazal Kaya Son Yaz Balkanlar Dizi Seti İlk Fotoğrafları Buyrun

Son Yaz Balkanlar Hazal Kaya Resmi Hazal Kaya Yeni Dizisindeki İlk Fotoğrafları Sevgili melekler Adını Feriha Koydum dizisinde ki başarısının ardından Son Yaz Balkanlar 1912 adlı diziyle ekranlara gelmek için gün sayan Hazal Kaya yeni dizisinde ki ilk fotoğrafları basına dağıtıldı. İşte o fofoğraflar ve haberin detayları... Son Yaz Balkanlar dizisinde Balkan göçü...

Sayfayı Paylaş