gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

Konu, 'Magazin' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum emir ve feriha emirin fotografları emir ve ferihada son durum

sevgili melekler biliyosunuz her cuma 21.00 da
    adını feriha koydumdizisi oynuyo. ben takip ediyorum güzel bi dizi bu bölümde ferihanın yalanı ortaya çıkıyor. emir ferihanın kapıcı oldugunu öğreniyo..
    son sahneye bakamadım çok fenaydı yaa emirin o hali ferihanın emiri görüşü kimse bu duruma düşmek istemez herhalde sizinde yorumlarınızı bekliyorum.. :D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Eylül 2011
ferihanın yalanı ortaya çıktı ...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!

Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!

Vakıf yetkilileri kayıtları inceledi. 'Ersoy adına tek kuruşluk bağış kaydı yok.' dedi. Mehmetçik Vakfı: Ersoy'un bağışı yok "Oğlum olsaydı askere göndermezdim" açıklaması nedeniyle hakkında "halkı askerlikten soğutma" suçunu işlediği için dava açılan Bülent Ersoy'un bombası patladı. Geçtiğimiz gün alınan ifadesinde, mal varlığının yüzde...
  2. Balon nasıl ortaya çıktı

Balon nasıl ortaya çıktı

Buhar sorununu bilimsel yönden geliştirmesinden ötürü Watt, bu devrimlerin kaynağı sayılmalıdır. Ondan önce Newcomen’in makinesi ağır ve zor ilerliyor, teknik yerinde sayıyordu. Watt’ın aracılığıyla bilimin işi ele alması üzerine bu yavaş gidişte birden bir canlanma görüldü. Tekniğin ilerleyişi bir devrim niteliğini aldı, olayların akışı büyük bir hız kazandı. Bilim, insanlık tarihinde üçüncü...
  3. Agresifliğinin nedeni ortaya çıktı!

Agresifliğinin nedeni ortaya çıktı!

agresifliğin nedenleri çocuklarda agresiflik timuçin esen şebnem ferah timucin esen şebnem ferah sevgilisi Bi sanatçıya yakışmayan görüntülerdi izlediklerimiz ne ve neden yaptığı önemli değil ama suçlu kim gazetecilermi yaksa timuçin esenmi kavgayı önce kim başlattı?onu anlıyamadım:D GEÇTİĞİMİZ HAFTA MAGAZİNCİLERE SALDIRAN OYUNCU TİMUÇİN ESEN'İN AGRESİFLİĞİNİN NEDENİ ORTAYA...
  4. Şarap Nasıl Ortaya Çıktı ?

Şarap Nasıl Ortaya Çıktı ?

Ben hiç içmedim ama günde bir kadeh şarabın kalbe iyi geldiği söylenir.Peki bu devalı ama dinimizce haram olan şarap nasıl meydana çıkmış biliyor muysunuz arkadaşlarım.... "TANRI yalniz suyu yaratmisti; insanlar ise sarabi yaratti." ( Victor Hugo ) Mitolojide tanrilarin içkisi olarak kabul edilen sarap, Tevrat, Incil ve Zebur'da kutsal içki olarak anilir.Sarabin ilk ortaya...
  5. Nejat İşler Ortaya Çıktı!

Nejat İşler Ortaya Çıktı!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işler sağlık durumu Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde basında çıkan haberlerde karaciğerinin iflas ettiği, tedavi olmak istemediği için ölüm tehlikesi bulunduğu iddia edilen Nejat İşler, geçtiğimiz günlerde Bodrum'da ortaya çıktı. Amatör küme maçını izleyen İşler gayet iyi görünüyordu. Hastalığı nedeniyle ayrıldığı İntikam dizisine kendisinin...

Sayfayı Paylaş