gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ferman Akgül resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ferman akgül manganın resimleri ferman akgül resimleri fotoları saçları Manga nın solisti Ferman Akgül resimlerini tüm hayranları için paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. senaylmz

senaylmz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ölürüm sana canımm <3

Ferman Akgül resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanzimat Fermanı

Tanzimat Fermanı

Tanzimat Fermanı Herkesin bildiği gibi, devletimizde kuruluşundan beri Kuran'ın yüce hükümlerine ve şeriat yasalarına tam uyulduğundan, ülkemizin gücü ve bütün tebaasının refah ve mutluluğu en yüksek noktaya çıkmıştı. Ancak, yüz elli yıl var ki, birbirlerini izleyen karışıklıklar ve çeşitli nedenlerle şeriata ve yüce yasalara uyulmadığından evvelki kuvvet ve refah, tam tersine zayıflık ve...
  2. Ferman Sultanımındır

Ferman Sultanımındır

Yazısının güzelliği, süslemelerinin zevkli-lîği, tuğrasının zarâfeti, renklerinin uyumluluğu ve muhtevâsının zenginliği ile dikkat çeken Osmanlı fermanları âdeta bu devletin sembolü olmuşlardır. Sergilendikleri her yerde Osmanlı Devleti'nin hâtırasını canlandırırlar. Padişahın halkla, yöneticilerle ve yabancı devletlerle doğrudan yazışması demek olan ferman; Belge Bilimi (=Diplomatika)...
  3. Ferman almak

Ferman almak

Rüyasinda padisahtan veya bir dev-let büyügünden bir ferman aldigini gören kimse, büyük bir kimse-den ve zengin bir is adamindan fayda görür.
  4. Ferman Toprak-Ferman Zaman

Ferman Toprak-Ferman Zaman

1. Yürek Yok İşin içinde 2. Cancağazım (Seni Seviyorum) 3. Sevseydin 4. Delikanlıyım 5. Ben Çağırmam Geleceksin 6. Beyaz Mendil 7. Benim Yüreğim 8. Kıyamet Kopar 9. Aralarda 10. Günaydın (Uzun Hava) 11. Oy Aman Aman Adıyaman 12. Navete Çiye 13. Ben Çağırmam Geleceksin (Remix)
  5. Manga nın solisti Ferman Akgül resimleri

Manga nın solisti Ferman Akgül resimleri

ferman akgül manganın resimleri ferman akgül resimleri manganın fotoğrafları manga Manga nın yakışıklı solisti Ferman Akgül tüm hayranları için birbirinden karizmatik resimleriyle karşınızda :tik:

Sayfayı Paylaş