gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fermuar Modası Son Gaz Devam Ediyor

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Melekitoşlarım eskiden kıyafette fermuarın gözükmesi önemli bir kusur sayılırken şimdi ise fermuarı gözükmeyen kıyafet demode sayılıyormuş. Bu moda ben pek tarzım olmasada İşte size fermuarlı elbiselerden birkaç örnek :tik: [​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hmm ilginç aslında daha degişik tarzlarda güzel olabilir ilk kez gördüm . Emegine saglık canım

3. cılgın_melek

cılgın_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş eline sağlık bazıları çok komik yaa

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de tarzım değil Pasika :) Ama çok şıklar..
    Teşekkürler.

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    benim tarzim olmasada gzller :)
    tskler cnm paylasim icin :)

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kullananın üzerinde hoş durabilir ama bende kesinlikleee

Fermuar Modası Son Gaz Devam Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise coşturmaya devam ediyor

Hadise coşturmaya devam ediyor

EUROVISION ŞARKI YARIŞMASI'NDA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE, ALMANYA'NIN OBERHAUSEN KENTİNDE VERDİĞİ EM KONSERLE TANITIM TURUNA DEVAM ETTİ. Büyük alkış eşliğinde sahneye gelen Hadise, ‘Düm Tek Tek'i seslendirdiğinde salonda bulunanlar coştu. Tek parça elbisesi ve gri pabuçlarıyla sahneye çıkan Hadise'ye, konser boyunca dans grubu da eşlik etti. Gecce yarısı sahne alan ve ‘Stir...
  2. Arama çalışmaları devam ediyor

Arama çalışmaları devam ediyor

Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopteri arama çalışmaları çeşitli illerden gelen kurtarma ekipleriyle devam ediyor. Havanın kararması ile havadan yürütülen çalışmalara ara verilirken, askerler, korucular, vatandaşlar ve il sivil savunma arama ve kurtarma ekipleri karadan arama ve kurtarma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, çalışmalarını Göksun ilçesine bağlı Çardak beldesinin güneyinde...
  3. Ekose Modası 2010 Kışındada Devam Ediyor

Ekose Modası 2010 Kışındada Devam Ediyor

Geçen sezon moda olan ekose kıyafetler bu sezonda popülaterisini koruyor...Özellikle gömleklerde popülerliğini devam ettiren ekoseler bu kış sezonunda elbise, etek, ceket vb parçalarda kendini göstermeye devam edecek... Ünlülerin giymiş olduğu ekose kıyafetlerden örnekler sunuyorum size meleklerim :tik:
  4. Hayat Devam Ediyor Bitiyor !

Hayat Devam Ediyor Bitiyor !

Bu konu; hayat devam ediyor bitiyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dizi film daha tarih oluyor. Mahsun Kırmızıgül 'ün "Hayat Devam Ediyor" dizisi final yapıyor. Yayınlanmaya hayli iddialı başlayan dizi yayından kalkıyor. İşte haberin detayları... Atv'nin pazar günleri ekrana gelen dizisi, 13 Ocak 2013 Pazar akşamı yayınlanacak 46ncı bölümle...
  5. Tatar Ramazan Dizisinde Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor!

Tatar Ramazan Dizisinde Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor!

Bu sayfa; Tatar Ramazan Dizisinde Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atv kanalının yepyeni dizisi Tatar Ramazan yakında ekranlarda olacak. Diziyle ilgili son hazırlıkların yapıldığı bu günlerde dizi seti büyük beğeni topladı. Bülent İnal Tatar Ramazan olarak izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlandığı, Alman asıllı Türk oyuncu Türkan...

Sayfayı Paylaş