gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Fermuarlı Lamba

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Dikey duran uzunca bir lambanın üzerine kılıf geçirmişler[​IMG] fermuarla da açılmasını sağlamışlar. Odanızın ne kadar aydınlanmasını istiyorsanız fermurı o kadar çok açıyorsunuz. Aç kapa[​IMG] aç kapa yani

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fermuarlı Lamba
    ne gereği var lambayı yakmazsın olur biter kim uğraşacak fermuarla:D
    emeğine sağlık canım

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fermuarlı Lamba

ilginçmiş paylaşım için tşkkrler

Fermuarlı Lamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lambanın cini

lambanın cini

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı. Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen "Üç hakkım var değil mi?" diye sormuş. - Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki...
  2. Fermuarlı hırka modeli yapılışıyla...

Fermuarlı hırka modeli yapılışıyla...

fermuarlı erkek hırkası fermuarlı bebek hırkası hırka modelleri erkek hırka yapılışı modelleri ve yapılışları yapılışı: 6 numaralı şişimizle 240 ilmek atarak 2/2 lastik başlayalım örgümüzü yaka kısmından eteğe doğru öreceğiz 28cm sonra örgümüzü 3 parçaya ayırırken aynı zamanda kol evimiz için 10 ilmek keselim 72 ilmek sağ ön +10ilmek kol evi +72 ilmek sol ön kol evi uzunluğumuz 16 cm olduğun...
  3. Değşik Lambalar

Değşik Lambalar

Şöyle düşünelim .Bir parkta yürüyoruz ve aniden karşımıza bir sanat eseri gibi görünen ama aslında sokak lambası olan bir şey çıkıyor :)Ne hoş olurdu değil mi.Buyrun bakın o uzun uzun direklerin yerine bunlar olsa hoş olmaz mı :D
  4. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.

Sayfayı Paylaş