gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ferrari'den Yalnız 499 Adet Üretilecek

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Ferrari, 2008 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda elde ettiği 16. Markalar Şampiyonluk zaferinin bir simgesi olarak sınırlı sayıda üreteceği Ferrari Scuderia Spider 16M’i tanıttı. [​IMG]

Sadece 499 adet üretilecek olan Ferrari Scuderia Spider 16M, yarışçı nitelikli gövde detaylarının yanı sıra İtalyan üreticinin yeni nesil 510 beygirlik 4.3 litre V8 motoruyla da dikkatleri üstüne çekiyor.

315 km/s’lik maksimum hıza erişebilen Ferrari Scuderia Spider 16M, 0-100 km/s hızlanmasını sadece 3.7 sn’de tamamlıyor.

Standart F430 Spider versiyonlarına göre 80 kg daha hafif bir gövde yapısına sahip olan ( 1340 kg) Scuderia Spider 16M, 100 km’de ortalama 15.7 litre yakıta ihtiyaç duyuyor.

Ferrari'den Yalnız 499 Adet Üretilecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çöpten benzin üretilecek

çöpten benzin üretilecek

Geleceğe Dönüş filminin Einstein’a benzeyen profesörü Dr. Brown yaptığı otomobilden bozma zaman makinesiyle gelecekten filmin çekildiği yıllara, 1980’lere gelir. Filmin kahramanı Marty’yi bulur ve onunla mutlaka geleceğe gitmeleri gerektiğini telaşla anlatır. Bu arada zaman makinesinin motorunun üzerinde bulunan mutfak robotuna benzer bir aletin içine yanlarındaki çöp kutusundan bulduğu muz...
  2. Yalnızlardayım..

Yalnızlardayım..

hep peşinden sürüklenirim izini takip ederim sana uaşmak için senle olmak için... her an gözüm camdadır dağların yamaçlarına bakar seni anarım sensizliğin ortasında perişanım.. akşam olunca evde duramam duvarlar sensiz bana ızdırap ve acı verir hatırlarsın bizim orda bir yamaç var bulutlar nede güzel görünür hep oradayım sensiz her akşam yalnızlardayım.. bulutlar kan kusuyor gibi üstüme...
  3. Ferrari'den nasıl limuzin olur?

Ferrari'den nasıl limuzin olur?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 499 ünivesiteden birini seçebilirsiniz

499 ünivesiteden birini seçebilirsiniz

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) yüksek lisans eğitimini yurtdışında tamamlamayı planlayan gençlere 499 üniversitede yüksek lisans şansı tanıyor. YÖK, 2008-2009 eğitim öğretim yılı itibarıyla yurtdışında yüksek lisan yapılabilecek üniversiteleri belirledi. YÖK, Türk gençlerine 499 üniversitede yüksek lisans şansı tanırken, gençler toplam 36 ülkede yüksek lisans yapabilecek. YÖK’ün yüksek lisans...
  5. Yalnız

Yalnız

Çoğunlukla kendimi içinde bulduğum durum bazen isteyerek bazen de istem dışı tek başına olmak arkası olmamak ve ağlamaklı olmak.........:cry:

Sayfayı Paylaş