gebe
  1. sorgu meleği

sorgu meleği Forum Okuru

ferrum fort kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sorgu meleği tarafından paylaşıldı.

ferrum fort kullanan varmı yeni hamileyim henüz doktora gitmedim genelde doktorların hamileğin başında ferrum fort önerdiğini duydum aranızda kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim nasıl faydası oluyormu kilo aldırıyormu yan etkileri varmı bunları merak ediyorum

ferrum fort kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan kullananlar

progestan kullananlar

progestan yan etkileri progestan kullananlar hamilelikte kullananlar ilacının yan etkileri arkadaşlar progestan kullanan var mı, ben bu ay adetimin 15. günü başladım bu ilaca ve ciddi yan etkiler yaşamaktayım. Hatta hamilelik belirtilerine benzer etkiler ama bu kadar çabuk olmayacağından hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar fazla yan etki yaşamam normal mi sizce?
  2. Kastilya Prensesi İsabella Fortuna Kimdir ?

Kastilya Prensesi İsabella Fortuna Kimdir ?

kastilya prensesi isabella fortuna kimdir biyografisi hayatı resimleri muhteşem yüzyıl için yazımıza buyrun arkadaşlar Kastilya Prensesi İsabella'yı ekranların sevilen dizisi Muhteşem yüzyılda tanıdık birçoğumuz. Ben merak ettim Bu isabella kimmiş diye araştırdım buldum ve sizlerle paylaşıyorum melekler :) Kastilya Kraliçesi isabella Kastilya Kraliçesi İsabella ;1451-1504, İspanya ‘nın...
  3. Berguzar Korelin İsabella Fortuna kabusu

Berguzar Korelin İsabella Fortuna kabusu

berguzar koral muhteşem yüzyıl berguzar koral isabella fortuna berguzar korel melike ipek yalova haberleri fotoları burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncusu Halit Ergenç'in eşi Berguzar Korel İsabella Fortuna kabusu yaşıyor, en azından iddialar böyle Melek'lerim. Haberlere göre Berguzar Korel Melike İpek Yalova kıskançlığı setlere kadar taşınmış. Daha önce eşinin öpüşme...
  4. Duphaston kullananlar

Duphaston kullananlar

Duphaston kullanan var mı ? Duphaston kullanırken neler yaşadıınız ? Adetleriniz kaç günde bir oluyordu ve sizler bu hapı kullandıktan ne kadar sonra regl oldunuz. Yada regl sürenizi kaç kutu haptan sonra düzene bindirdiniz. Sevgili arkadaşlarım, bu hapı kullandıysanız, sizin gibi bu hapı yeni kullanmaya başlayacak insanların sorularını yanıtlayabilirsiniz. Bu hap size iyi geldi mi ? Kilo...
  5. elevit ve ferrum fort la ilgili sorun

elevit ve ferrum fort la ilgili sorun

bu ilaçları kullandığımda ağzımdan burnumdan kan geliyor sizdede böyle birşeyler oluyormu ? doktor bana kanın iyi demişti 1 hfta ilaçları bıraktım hiç sorun yoktu bugun yine başladım ve akşama yine tekrarladı :( ne yapabilirim hapları bırakayımmı

Sayfayı Paylaş