gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferudun Düzağaç _ alev alev

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Alev alev yanıyorum Buzlarım çözülüyor aşka Gardım düşüyor, tutamıyorum
    Korkuyorum bakışların çarpınca bana

Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık
    Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık

Sen ışığını arayan güzel günebakan
    Ben tozuna dumanına hasret bir enkaz

Alev alev yandığım doğru
    Küllerinden doğar mıyım sana doğru
    Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum Yerdeyim
    Sendeyim
    Al beni
    Ne
    Yaparsan
    Yap!..

Ferudun Düzağaç _ alev alev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alev

Alev

Ateş maddesine bakınız.Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir. Rüyada harlı bir alev görmek, baştan kötü giden bir işin zamanla düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haber...
  2. Sezen Aksu - Alev Alev

Sezen Aksu - Alev Alev

Ellerin ne kadar sıcak Tıpkı ateş gibi Bakışların ne kadar yumuşak Tıpkı doğan güneş gibi Alev alev yanıyor Sevginle kalbimin her köşesi Yüreğim çırpınan bir kuş sanki Sanki bir aşk bestesi Fısıldıyor kulağıma Gözlerin ne kadar güzel Bak gözlerimin içine O en, en tatlı sesinle Bana güzel bir şey söyle Alev alev yanıyor Sevginle kalbimin her köşesi Yüreğim çırpınan bir kuş sanki Sanki bir...
  3. Nev - Alev Alev

Nev - Alev Alev

Umudum içimdeki senden daha büyük Senin aşkın yangın yeri, Bense küllerimi çoktan savurdum Her aklıma estiğinde,kıvılcımların uçuşurken Senden kalan bu közden alev olup yanılır mı? Alev alev yanarken,mumlar gibi erirken Kül olup da savrulurken duydun mu feryadımı? Duman olup da kapkara uçup giderken sessiz Alevsiz duman olmaz anladın değil mi? Umudum içimdeki anılarımdan daha güçlü Senin...
  4. Alev Alev - Feridun Düzağaç akor

Alev Alev - Feridun Düzağaç akor

Am ____________________ Alev alev yanıyorum | Dm Bb - Am | Buzlarım çözülüyor aşka | Gm | (x2) Gardım düşüyor, tutamıyorum | Am Bb | Korkuyorum bakışların çarpınca bana____| Gm Dm C...
  5. Feridun düzağaç alev alev akor

Feridun düzağaç alev alev akor

alev alev notaları feridun düzağaç akor akor feridun düzağaç notaları akorları Em Am F Em ) Alev alev yanıyorum, buzlarım çözülüyor aşka ) Dm ) Gardım düşüyor, tutamıyorum ) x2 Em C ) Korkuyorum, bakışların çarpınca bana ) Am...

Sayfayı Paylaş