gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferudun Düzağaç _ beni rahatta dinleyin

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Beni Rahatta Dinleyin Yağmurda tanıdım seni yağmurda
    Sevdim senide
    Seni yağmurdan çok
    Bak denizin ortasındayız rüzgarlar altında
    Ve yağmurumuz artık yok
    Ölüm ayrılıktan da zor senin gibi ölünce
    Gözlerin dolacak mı beni görünce
    Bir ölürsem ki ölürüm
    Yüzünü gecelerde görürüm
    Ellerimi uzatsam sana deymez bilirim
    Adı var kendi yoklardan bıktık
    Adı var kendi yoksa bende yokum
    Yarım kalsa da sevgimiz fark etmez dostum
    Bir gün bitecek türkümüz bitecek dostum
    Söyleyecek

Ferudun Düzağaç _ beni rahatta dinleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ unut beni

Ferudun Düzağaç _ unut beni

Bana hüzün yapma bu gece gelemem Bu gece bu kent benden tenha çekemem Dumanlarım boğuyor ruhumun odalarını Uyumak istiyorum bırak soruları İçmişim uçan kuşlarım ölü düşlerim sarhoş Gözlerim düşüncelerimden efkarlı Avut beni büyüt beni yalanlarla uyut beni Sakinleştir kurut beni gayrı yok say Unut beni Yüreğim geniş yollarım dar Bana biraz yalan söyle bu gece ihtiyacım var
  2. Ferudun Düzağaç _ beni vur

Ferudun Düzağaç _ beni vur

Bir ince pusudayım, Yolumun üstü engerek Bir yolun sonundayım Sessizce tükenerek Ben senin sokağına ulaşamam dardayım, O mazlum gözlerine bakamam firardayım Oysa ben bu gece yüreğim elimde Sana bir sırrımı söylecektim Şu mermi içimi delmeseydi eğer Seni allıp götürecektim Beni vur Beni onlara verme Külüm al uzak yollara savur Dağılsın dağlara dağılsın vur Öykümüz ama sen ağlama...
  3. Ferudun Düzağaç _ beni unutma

Ferudun Düzağaç _ beni unutma

Ne konuşuyor bu insanlar Ne kadar uzak kelimeler anlamdan Aynama bir yabancı sızmış Bakıyor bana uzaktan Sensizlikten kalan en acı gerçeğim hiçliğim Ucuz basit ve sıradan Pazara çıkmış gibi sanki ipliğim Hayat beni unutsa da sen beni unutma Adımı unutacak kadar kaybettim kendimi Olsun Beni unutma… beni unutma Bir uçurumun en ucundayım O kadar yokum ki görmüyorlar Kalbim susmuşlar yeri Kuşlar...
  4. Ferudun Düzağaç _ ay

Ferudun Düzağaç _ ay

Tut elimi göğe koy ellerim mavi olsun Maviler senin siyahlar benim olsun Susma her zaman diyecek verecek sözün olsun Sen isyan et yeter boşvermeler şöyle dursun Birgün daha geçmeden benim olasın Hep sussamda sen beni duyasın Sana bakan her gözde utansın sıkılsın yalnızlığın Ay ay gidiyor batmaya yıldızıyla yatmaya
  5. Ferudun Düzağaç _ adı sevda

Ferudun Düzağaç _ adı sevda

Dokunduğum en sıcak Ağustos akşamısın Gezindiğim avare bir deniz kıyısı En güzel mehtap sensin denize dost Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir yaşanmamış an Saçların rüzgarsa gözlerin nerede Sesin şarkılarda nerede Yüreğin Ellerimde sevdanın yanık kokusu Ey adı sevda nerede Ellerin Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir...

Sayfayı Paylaş