gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferudun Düzağaç _ beni unutma

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Ne konuşuyor bu insanlar Ne kadar uzak kelimeler anlamdan Aynama bir yabancı sızmış
    Bakıyor bana uzaktan
    Sensizlikten kalan en acı gerçeğim hiçliğim
    Ucuz basit ve sıradan
    Pazara çıkmış gibi sanki ipliğim
    Hayat beni unutsa da sen beni unutma
    Adımı unutacak kadar kaybettim kendimi
    Olsun
    Beni unutma… beni unutma
    Bir uçurumun en ucundayım
    O kadar yokum ki görmüyorlar
    Kalbim susmuşlar yeri
    Kuşlar korkup kaçmıyorlar

Ferudun Düzağaç _ beni unutma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ unut beni

Ferudun Düzağaç _ unut beni

Bana hüzün yapma bu gece gelemem Bu gece bu kent benden tenha çekemem Dumanlarım boğuyor ruhumun odalarını Uyumak istiyorum bırak soruları İçmişim uçan kuşlarım ölü düşlerim sarhoş Gözlerim düşüncelerimden efkarlı Avut beni büyüt beni yalanlarla uyut beni Sakinleştir kurut beni gayrı yok say Unut beni Yüreğim geniş yollarım dar Bana biraz yalan söyle bu gece ihtiyacım var
  2. Ferudun Düzağaç _ beni vur

Ferudun Düzağaç _ beni vur

Bir ince pusudayım, Yolumun üstü engerek Bir yolun sonundayım Sessizce tükenerek Ben senin sokağına ulaşamam dardayım, O mazlum gözlerine bakamam firardayım Oysa ben bu gece yüreğim elimde Sana bir sırrımı söylecektim Şu mermi içimi delmeseydi eğer Seni allıp götürecektim Beni vur Beni onlara verme Külüm al uzak yollara savur Dağılsın dağlara dağılsın vur Öykümüz ama sen ağlama...
  3. Ferudun Düzağaç _ beni rahatta dinleyin

Ferudun Düzağaç _ beni rahatta dinleyin

Beni Rahatta Dinleyin Yağmurda tanıdım seni yağmurda Sevdim senide Seni yağmurdan çok Bak denizin ortasındayız rüzgarlar altında Ve yağmurumuz artık yok Ölüm ayrılıktan da zor senin gibi ölünce Gözlerin dolacak mı beni görünce Bir ölürsem ki ölürüm Yüzünü gecelerde görürüm Ellerimi uzatsam sana deymez bilirim Adı var kendi yoklardan bıktık Adı var kendi yoksa bende yokum Yarım kalsa da...
  4. Feridun Düzağaç - Beni Unutma

Feridun Düzağaç - Beni Unutma

Ne konuşuyor bu insanlar Ne kadar uzak kelimeler anlamdan Aynama bir yabancı sızmış Bakıyor bana uzaktan Sensizlikten kalan en acı gerçeğim Hiçliğim...hiçliğim... Ucuz basit ve sıradan Pazara çıkmış gibi sanki ipliğim İpliğim.... Hayat beni unutsa da Sen unutma Adımı unutacak kadar kaybettim kendimi Olsun Beni unutma...beni unutma Bir uçurumun kenarındayım O kadar yokum ki görmüyorlar...
  5. Feridun Düzağaç - Beni Unutma - AKOR

Feridun Düzağaç - Beni Unutma - AKOR

beni unutma akor Em Bm A Em Bm F# Bm Ne konuşuyor bu insanlar A F# Ne kadar uzak kelimeler anlamdan Bm Aynama bir yabancı sızmış A F# Bakıyor bana uzaktan Em Bm F# ) Sensizlikten kalan en acı gerçeğim hiçliğim ) Em ) Ucuz basit ve sıradan...

Sayfayı Paylaş