Ferudun Düzağaç _ düşler sokağı | Melekler Mekanı FORUM - 25 Ağustos 2016

Ferudun Düzağaç _ düşler sokağı

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ben kuşlardan da küçüktüm, bir gece vaktiydi Aşk tutttu elimden benim
    Geçtim düşler sokağından, bir gece vaktiydi
    Ceplerimde hacı yatmazlar

Yağmur yağsa, uykum kaçsa
    Bir kuş konsa badi parmağıma
    Ağlardım bir başıma

Sevdadandır, sevdadandır
    Sevdadandır dedi annem, aldırma
    Aldırma, gel yanıma

Kaç mevsim aşk pazarında geçti yalanlarla
    Düş sattım aldanmışlara
    Aklım kaçıverdi yerinden bir gece vaktiydi
    Sevdiğim başka sevenim başka

Yağmur yağsa, uykum kaçsa
    Bir kuş konsa badi parmağıma
    Ağlardım bir başıma

Ferudun Düzağaç _ düşler sokağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ son yaprağı düştü gözün

Son yaprağı düştü güzün İçimin buruk çığlığı artık yüzün Aşk bazen bir düş yarası Ne çok tanıdık, bildik bu hüzün İstersen yağmurlardan anlamlar çıkar kendince İstersen dayanırsan ben susayım sen dinle Sensiz elbette ölmem Ama inan kalbim kekeler Bir sokak köpeği yitik bakar gözlerim Gözyaşlarım seni heceler Seni heceler... Yorgun uykunun rüyası yetmez Beni sen öldür bu gece bu sancı bitmez...
  2. Ferudun Düzağaç _ sokaklarda evcil

Açtım pencereleri Hayatım havalansın Tel örgü çektim gözlerime Huzurum bozulmasın Adresim varmış haberim yokmuş Sokaklarda evcilmişim Ağlayarak uyumuş yağmur olmuşum rüyamda Bana hasret bir çöl için Artık sorularım yok merakımı sakladım Kışlıkları çıkardım kalbimden Eskilere kıyıp çöpe attım Bir gün dönersem geri temiz bulmalıyım evi Boyuyorum boyuyorum her yeri İçimdeki kör deliği doldurmak...
  3. Ferudun Düzağaç _ düşlerimle kal

Beni sana çağıran her ne ise sustur Yaşanınca tükenir bilirsin Gemilere yük yüreğim, gemiler okyanuslara Düşlerime kal... Gözlerime bak, gözlerimi yak Bu kadarı yeter, düşlerime kal Kalbimde bir pişmanlık olma Tenimde sıradan bir anı Yatağımdaki tükeniş olma Düşlerime kal...
  4. Ferudun Düzağaç _ adı sevda

Dokunduğum en sıcak Ağustos akşamısın Gezindiğim avare bir deniz kıyısı En güzel mehtap sensin denize dost Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir yaşanmamış an Saçların rüzgarsa gözlerin nerede Sesin şarkılarda nerede Yüreğin Ellerimde sevdanın yanık kokusu Ey adı sevda nerede Ellerin Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir...
  5. Feridun Düzağaç-Düşler Sokağı (akor)

feridun düzağaç badi parmak yağmur yağsa akor feridun düzağaç badi parmağıma parmağıma akor parmak Em F Dm Ben kuslardan da küçüktüm bir gece vaktiydi F Em Ask tuttu elimden beni F Dm Geçtim düsler sokagindan bir gece vaktiydi F Em Ceplerimde haciyatmazlar ( Em (...

Sayfayı Paylaş