gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferudun Düzağaç _ evimin bir odası

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Evimin bir odasında uyur mutsuzluk Oysa bende damla damla büyüyor uykusuzluk İnandığım aşk yaşlı bir düş
    Ve sevdan çok uzakta bir karlı kış
    Varsay ki yüreğim bu gece bir kuş
    Kanadımı kırar fırtınan uçamam
    Uçamam uçsam da sana varamam
    Varsam bile inan kalbine dokunamam
    Sevdan çok uzakta bir karlı kış yüreğim
    Vurgun bir kuş

Ferudun Düzağaç _ evimin bir odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ senin şarkın

Ferudun Düzağaç _ senin şarkın

Düşlerim biterken fikrin süzülür geceme İlk dokunuşunu düşler çoğalırım içimde Gözlerime yaslanıp uyusan O aradığım hecedir Sesimi öpsen, şarkım olsan Sen yaralarsın yaralarımı sararsın Hem öldürürsün hem hayata bağlarsın Yaralarsın ama yaralarımı da sararsın Hem öldürürsün hem hayata bağlarsın Sonra yavaş yavaş eskilerin kalır bende Aşk sözcüklerin solar gider yorgun tenimde Yalnızlıkla...
  2. Ferudun Düzağaç _ hoptirinom

Ferudun Düzağaç _ hoptirinom

Hoptirinom tiri tiri nom Diyar diyar gezdim avare oldum Gönlüme göre bir yar aradım durdum Mutluluğu senin yanında buldum Güzelim sevdalım hayatımsın sen Dağlara taşlara hep ismini yazdım Gökteki bulutlara resmini çizdim Nice güzel gördüm ben seni seçtim Güzelim sevdalım hayatımsın sen Hoptirinom Yaşamak ne kadar hoş senin yanında Deli gönlüm bir sarhoş olmuş koynunda Canımı veririm ben senin...
  3. Ferudun Düzağaç _ düşler sokağı

Ferudun Düzağaç _ düşler sokağı

Ben kuşlardan da küçüktüm, bir gece vaktiydi Aşk tutttu elimden benim Geçtim düşler sokağından, bir gece vaktiydi Ceplerimde hacı yatmazlar Yağmur yağsa, uykum kaçsa Bir kuş konsa badi parmağıma Ağlardım bir başıma Sevdadandır, sevdadandır Sevdadandır dedi annem, aldırma Aldırma, gel yanıma Kaç mevsim aşk pazarında geçti yalanlarla Düş sattım aldanmışlara Aklım kaçıverdi yerinden bir gece...
  4. Ferudun Düzağaç _ ay

Ferudun Düzağaç _ ay

Tut elimi göğe koy ellerim mavi olsun Maviler senin siyahlar benim olsun Susma her zaman diyecek verecek sözün olsun Sen isyan et yeter boşvermeler şöyle dursun Birgün daha geçmeden benim olasın Hep sussamda sen beni duyasın Sana bakan her gözde utansın sıkılsın yalnızlığın Ay ay gidiyor batmaya yıldızıyla yatmaya
  5. Ferudun Düzağaç _ adı sevda

Ferudun Düzağaç _ adı sevda

Dokunduğum en sıcak Ağustos akşamısın Gezindiğim avare bir deniz kıyısı En güzel mehtap sensin denize dost Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir yaşanmamış an Saçların rüzgarsa gözlerin nerede Sesin şarkılarda nerede Yüreğin Ellerimde sevdanın yanık kokusu Ey adı sevda nerede Ellerin Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir...

Sayfayı Paylaş