gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fetih 1453 Ne Zaman Televizyonda Gösterilecek?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fetih 1453 fetih 1453 televizyonda fetih 1453 hangi kanalda

Daha önce Fetih 1453 filminin televizyon yayın haklarının Show Tv tarafından büyük bir meblağ karşılığı satın alındığı haberini sizlerle BURADAN paylaşmıştık melekler. Peki ya film ne zaman televizyonda seyredilebilecek biliyor musunuz? Hemen söyleyelim, Ekim ayında ve 4 bölüm halinde. Haberin detayları şöyle;

Sina Koloğlu'nun yazısı

Rahşan Gülşan, Habertürk’teki köşesinde yazdı, “Fetih 1453 dizi olacak” diye. Haber doğru. Filmin yayın hakkı Show TV’de. Kanal, filmi ekim ayında dört bölüm olarak yayınlayacak. Sonra beşinci bölümden itibaren, dizi versiyonu başlayacak. Yani dizi, filmin devamı olacak.
    Burada bir noktayı belirtmek lazım; bu örnek aslında bir gerçeği de gösteriyor; Show TV, ‘Muhteşem Yüzyıl’la kan kaybetmedi. Şimdi ‘Fetih 1453’ ile yeni bir olaya imza atmış oluyor. Galiba yaratıcılık böyle bir şey. Benim için ha ‘Muhteşem Yüzyıl’ ha ‘Fetih 1453’, fark etmiyor. Kanalların arasındaki rekabet açısından bakılınca Show TV, yerine yenisini ikame etmiş oluyor. Ve sanırım ‘Muhteşem Yüzyıl’ kanaldan giderken düşünülüp, taşınılmış bir operasyon bu.

Kaynak: MİLLİYET

2. öznur temiz

öznur temiz Forum Okuru

ben muhteşem yy da izliyorum ve çok beğeniyorum eğer fetih 1453 filminin devamı çok güzel olursa onuda izlerim.umarım çarşamba akşamı olmazzz

Fetih 1453 Ne Zaman Televizyonda Gösterilecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fetih 1453 filmi ne zaman vizyonda

fetih 1453 filmi ne zaman vizyonda

fetih 1453 filmi ne zaman vizyonda ? Arkadaşlar fetih 1453 filmi ne zaman vizyona girecek haberi olan var mı aranızda:S
  2. Fetih 1453 rekoru ne kadar

Fetih 1453 rekoru ne kadar

Fetih 1453 rekoru ne kadar Fetih 1453'ü kaç kişi izledi Son zamanların en çok konuşulan ve merak edilen filmlerinden biri oldu Fetih 1453... Peki Fetih 1453 filmini kaç kişi izledi gişe rekoru ne kadar oldu buyrun bu yazımızda bilgi edinelim Melek'ler. Uzun süredir konuşulan Fetih 1453 filmi, dört günün sonunda 1 milyon 400 bin 253 seyirci tarafından seyredildi. Fetih 1453, üç günlük 1...
  3. Fetih 1453 Ne Kadar İzlendi

Fetih 1453 Ne Kadar İzlendi

Fetih 1453 Ne Kadar İzlendi ? Merhaba millet acaba bu Fetih 1453 Ne Kadar İzlendi
  4. fetih 1453 oyuncuları kimler

fetih 1453 oyuncuları kimler

fetih 1453 oyuncuları kimler acaba oyuncu kadrosunun listesini paylaşırsanız çok makbule geçer.
  5. Fetih 1453 Başrol Oyuncuları

Fetih 1453 Başrol Oyuncuları

Fetih 1453 Başrol Oyuncuları kimlerdir isimlerini ya da resimlerini bizimle paylaşın lütfen.

Sayfayı Paylaş