gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fetoskopi nedir?fetoskopi bebek resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

fetoskopi fetoskopi nedir tüp bebek resimleri görüntüleri fetoskop
    Işık ve mercekle donatılmış dürbüne benzer ince uzun bir araç, karın ve rahimde yapılan ince bir kesi ile amniyon kesesi içine sokulur, görüldüğü yerde bebeğin fotoğrafı çekilir. Aynı zamanda bu araçla bebeğin kan ve doku örnekleri alınabilir ve amniyosentez ile araştırılamayan bir çok hastalığın tanısı konulabilir. Bununla beraber yüksek riskli bir uygulama olduğundan yaygın kullanılmaz. Hamileliğin 16. haftasından sonra uygulanabilir. %3-%5 bebek kaybına yol açabilir.

MELEKLERMEKANI.COM ÜYELERİNE VE ZİYARETÇİLERİNE ÖZEL RESİMLER AŞAĞIDADIR.

2. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok tatlı allahım ne büyüksün ya....pylaşım için tşk

4. ranagül

ranagül Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Rabbim ne büyüksün.paylaşım için çok teşekkür ederim.

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Kontrole gittigimde bebegin sagligindan emin olmak icin banada yaptirmak isteyip istemedigimi sormustu ebe.Bebekte sorun varsa hamilelik sonlandirilabilirmis:(( .Kesinlikle bebege iskence gibi bisi.Ayrica bebek saglikli degilse bile benim bi parcam canimm.Kendi rizamla kendi istegimle kiyarmiyim ben onun tek bir tirnagina.Her ne sekilde olursa olsun Allah´in bana layik gordugune kiyamam

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu hamilelik cok duygusal yapti beni bu fotolara bakinca bile aglayasim geliyo :) cok tatlilar rabbim bebegimi saglikla sihhatle kucagima almayi nasip eder ins

Fetoskopi nedir?fetoskopi bebek resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Resimleri

Bebek Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bebek Resimleri...

Bebek Resimleri...

Tatlı bebekler, yenidoğan bebekler, mavi gözlü bebekler, kız ve erkek bebekler kısacası onlar bu dünyanın melekleri... Ayrı ayrı tutmaya bile gerek yok çünkü bebeklerin hepsi de öyle güzel ve öyle tatlılar ki insan onlara baktıkça huzur buluyor. Pozitif bir enerji veren bu güzel bebeklerden derlediğim bebek resimlerini sizler için paylaşıyorum. Aramız da bebeği olanlar olduğu gibi bebek...
  3. Bebek Resİmlerİ

Bebek Resİmlerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Fetoskopi Bebek Resimleri

Fetoskopi Bebek Resimleri

fetoskopi fetoskopi nedir orjinal bebek resimleri görüntüleri fetoskop kIşık ve mercekle donatılmış dürbüne benzer ince uzun bir araç, karın ve rahimde yapılan ince bir kesi ile amniyon kesesi içine sokulur, görüldüğü yerde bebeğin fotoğrafı çekilir. Aynı zamanda bu araçla bebeğin kan ve doku örnekleri alınabilir ve amniyosentez ile araştırılamayan bir çok hastalığın tanısı konulabilir....
  5. Ne Tatlı Şu Japon Bebekler işte japon bebek resimleri sizlerle

Ne Tatlı Şu Japon Bebekler işte japon bebek resimleri sizlerle

Japon bebek resimleri en tatlı japon bebekler Bana göre dünyanın en güzel şeyi anne olmak heralde. Hele bir de tatlı mı tatlı dünyalar tatlısı bir bebeğin olursa deme keyfine. Ben en çok çekik gözle bebişleri seviyorum kızlar. Özellikle minnacık olanları 3-5 yaşında olan cimcimeleri alayına bayılıyorum. Bebeklik bana göre en çok japon bebişlerine yakışıyor. Şimdi ben bu keyfiyetimi dizelere...

Sayfayı Paylaş