gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözleri Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkısı sözü
    Fettah Can'ın sevilen hit şarkılarından biri olan Bu Aşkın Katili Sensin adlı parçanın sözlerini bu yazımızda tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz.

Dur dedim döndü
    Seni yolda gördüğüm
    O gün ne güzel gündü
    Öyle büyük sevdim ki
    Yürek böyle karlı dağı
    İlk kez gördü
    Dalmışım gözlerine
    Uyumuşum sözlerinle
    Yazık, kısa sürdü

Bu aşkın katili sensin
    Teslim ol suçlusu sensin
    Bir sen var senin içinde
    Hem bıçak hem yara sensin

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkısı sözü Fettah Can Duvar şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Fettah Can'ın albümünde yer alan Duvar adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz :) Seninle bir daha aynı yolda yürümem Seninle yürüyene yolda tuzaklar var Bir daha asla dokunmam tenine Senin teninden önce duvarların var Ben o duvarlara çarpa çarpa Nasır...
  2. Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık şarkı sözleri Fettah Can Yalnızlık şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Fettah Can hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Fettah Can'ın Yalnızlık adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çok kırgınım bütün dostlarıma Sevgilim seni düşman ettiler bana Bir hataydı beni seçmedin İnandın onlara Sihirli sözlere aldandın Büyü yaptılar sana Yalnızlık alır...
  3. Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Fettah Can Mandalinalar şarkısı sözü Fettah Can Mandalinalar şarkı sözleri Mandalinaların mevsimide geçiyor, Fettah Can'ın sayesinde mandalinaları mevsimi dışında da yiyecek olmasakda kokusunu belki hissedeceğiz :) Sevgili Melek'ler, Fettah Can'ın Mandalinalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrı ayrı uyusak uyansak Yaz gelse açılsak Ayrı ayrı iki yarımdan Bir tamam...
  4. Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri paylaşın lütfen o şarkıyı çok seviyorum sözlerini her sitede paylaşsınlar istiyorum :)
  5. Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen paylaşın arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş