gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri paylaşın lütfen o şarkıyı çok seviyorum sözlerini her sitede paylaşsınlar istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Levent Yüksel - Bu Aşkın Katili Sensin

Levent Yüksel - Bu Aşkın Katili Sensin

Dur dedim döndü Seni yolda gördüğüm O gün ne güzel gündü Öyle büyük sevdim ki Yürek böyle karlı dağı İlk kez gördü Dalmışım gözlerine Uyumuşum sözlerinle Yazık, kısa sürdü Bu aşkın katili sensin Teslim ol suçlusu sensin Bir sen var senin içinde Hem bıçak hem yara sensin __________________
  2. Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözü

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözü

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkı sözleri Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin şarkısı sözü Fettah Can'ın sevilen hit şarkılarından biri olan Bu Aşkın Katili Sensin adlı parçanın sözlerini bu yazımızda tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Dur dedim döndü Seni yolda gördüğüm O gün ne güzel gündü Öyle büyük sevdim ki Yürek böyle karlı dağı İlk kez gördü Dalmışım...
  3. Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri Selam kızlar sizden Fettah Can Milat sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden sağolun.
  4. Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri - Kızlar Fettah Can Mandalinalar şarkısını hiç dinlediniz mi, dinlemediyseniz kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim ve sözlerini de rica ederim :)
  5. Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri de yazın bu sayfaya şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş