gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fettah Can Duvar şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fettah Can Duvar şarkısı sözü Fettah Can Duvar şarkı sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Fettah Can'ın albümünde yer alan Duvar adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz :)

Seninle bir daha aynı yolda yürümem
    Seninle yürüyene yolda tuzaklar var
    Bir daha asla dokunmam tenine
    Senin teninden önce duvarların var
    Ben o duvarlara çarpa çarpa
    Nasır tuttum , ağlaya ağlaya
    Yosun tuttum
    Derin bir nefes alır gibi batıyoruz
    Yükümüz ağır
    Yeni bir söz söylemek için
    Ölmek mi gerekir?
    Hadi bir cesaret sende taşın altına koy elini
    İnadına inadına sevişmeli bağır çağır

Fettah Can Duvar şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fettah Can Alem Biliyor şarkı sözü

Fettah Can Alem Biliyor şarkı sözü

Fettah Can Alem Biliyor şarkı sözleri Fettah Can Alem Biliyor şarkısı sözü Fettah Can'ın albümünde ki sevilen şarkılarından biri olan alrm Biliyor adlı şarkısının sözlerini bu yazımızda siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Acımız büyük unutamam Seni kaybettik Gidiyorsun yanında bir tek yüreğin eksik Karalar giyip yas tutmamı İsteme benden Hep böyle kandırdın...
  2. Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık şarkı sözleri Fettah Can Yalnızlık şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Fettah Can hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Fettah Can'ın Yalnızlık adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çok kırgınım bütün dostlarıma Sevgilim seni düşman ettiler bana Bir hataydı beni seçmedin İnandın onlara Sihirli sözlere aldandın Büyü yaptılar sana Yalnızlık alır...
  3. Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Fettah Can Mandalinalar şarkısı sözü Fettah Can Mandalinalar şarkı sözleri Mandalinaların mevsimide geçiyor, Fettah Can'ın sayesinde mandalinaları mevsimi dışında da yiyecek olmasakda kokusunu belki hissedeceğiz :) Sevgili Melek'ler, Fettah Can'ın Mandalinalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrı ayrı uyusak uyansak Yaz gelse açılsak Ayrı ayrı iki yarımdan Bir tamam...
  4. Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri de yazın bu sayfaya şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlarım.
  5. Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen paylaşın arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş