gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fettah Can Yanan Ateşi Söndürdük sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fettah Can Yanan Ateşi Söndürdük şarkı sözü Fettah Can Yanan Ateşi Söndürdük şarkı sözleri

Benimde çok beğendiğim bir şarkı olan Fettah Can'ın Yanan Ateşi Söndürdük adlı şarkısının sözlerini bu yazımızda ben gibi bu şarkıyı seven bütün melek'lerimiz ve misafielerimiz için paylaşıyorum.

Sözlerim var söyleyemedim
    Güzel yüreğini incitemedim
    Bizde eksilen bir şeyler var
    Uzaklaştık dur diyemedim
    Belki ben de bitsin istedim
    Şimdi arkamdan ağlayan mı var
    Hatayı biz aslında başlarken yaptık
    Hatırla iki hayatı yarım bıraktık
    Aynı yerlere bakıp başka şeyler gördük
    Biz hayallerimize bir heves yalandan aşk ördük
    Bir gün uyanıp uykudan yabancı bir yüz gördük
    Yazık yanan ateşi söndürdük

Fettah Can Yanan Ateşi Söndürdük sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın & Fettah Can - Yanan Ateşi Söndürdük (2011)

Demet Akalın & Fettah Can - Yanan Ateşi Söndürdük (2011)

Demet Akalın & Fettah Can - Yanan Ateşi Söndürdük, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Demet Akalın & Fettah Can sevdiğim ve dinlediğim iki şarkıcıdır hanımlar. Bakalım bu albümde nelere yer vermişler :) Sanatçi: Demet Akalın & Fettah Can Albüm Adi: Yanan Ateşi Söndürdük Türü: Pop Yayin Tarihi: 24/02/2011 Süresi: 15:39...
  2. Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri Selam kızlar sizden Fettah Can Milat sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden sağolun.
  3. Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri

Fettah Can Mandalinalar sözleri - Kızlar Fettah Can Mandalinalar şarkısını hiç dinlediniz mi, dinlemediyseniz kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim ve sözlerini de rica ederim :)
  4. Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri de yazın bu sayfaya şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlarım.
  5. Fettah Can ve Cansu Kurtçu 'dan Yanan Ateşi Söndürdük Parçasının Sözleri

Fettah Can ve Cansu Kurtçu 'dan Yanan Ateşi Söndürdük Parçasının Sözleri

Bu konu; fettah can cansu kurtçu yanan ateşi söndürdük şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü şarkıcılara verdiği birbirinden güzel bestelerle tanıdığımız müzisyen Fettah Can ve sevgilisi, aynı zamanda o da söz yazarı olan Cansu Kurtçu 'dan Yanan Ateşi Söndürdük şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.. Fettah Can Yanan Ateşi Söndürdük...

Sayfayı Paylaş