gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fettah Can'dan Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Fettah Can'dan Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, başarılı müzisyen Fettah Can 'a ait bir parça ile bu sayfamızda sizlerleyiz. Fettah Can'dan Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim Şarkısının Sözleri için buyrun sayfamıza...

Sıkıldım ayrılsak mı diyorsun
    Bir türlü adım atmıyorsun
    Anlamadım neyi bekliyorsun
    Sanırım hazır değilsin oyalıyorsun
    Bu kadar gel git denizlerde olur
    Bırak zaten su kendi yolunu bulur
    Sıcacık duygular zamanla soğur
    Benim için her son bir başlangıç olur
    Kim demiş her aşk mutlu biter diye
    Ben zaten karda açan çiçeğim..
    Kendini düşün ben yine güleceğim
    Durgunsun diyenlere inat
    Rüzgar ektim fırtına biçeceğim
    Ben zaten karda açan çiçeğim
    Kendini düşün ben yine güleceğim
    Durgunsun diyenlere inat
    Rüzgar ektim fırtına biçeceğim

Fettah Can'dan Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkısı sözü Fettah Can Duvar şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Fettah Can'ın albümünde yer alan Duvar adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz :) Seninle bir daha aynı yolda yürümem Seninle yürüyene yolda tuzaklar var Bir daha asla dokunmam tenine Senin teninden önce duvarların var Ben o duvarlara çarpa çarpa Nasır...
  2. Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık şarkı sözleri Fettah Can Yalnızlık şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Fettah Can hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Fettah Can'ın Yalnızlık adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çok kırgınım bütün dostlarıma Sevgilim seni düşman ettiler bana Bir hataydı beni seçmedin İnandın onlara Sihirli sözlere aldandın Büyü yaptılar sana Yalnızlık alır...
  3. Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Fettah Can Mandalinalar şarkısı sözü Fettah Can Mandalinalar şarkı sözleri Mandalinaların mevsimide geçiyor, Fettah Can'ın sayesinde mandalinaları mevsimi dışında da yiyecek olmasakda kokusunu belki hissedeceğiz :) Sevgili Melek'ler, Fettah Can'ın Mandalinalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrı ayrı uyusak uyansak Yaz gelse açılsak Ayrı ayrı iki yarımdan Bir tamam...
  4. Rüzgar Pus şarkı sözü

Rüzgar Pus şarkı sözü

Rüzgar Pus şarkı sözü de açın konunuzda seviniriz yani :)
  5. Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen paylaşın arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş