gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Feysbukta Yılın Profili bir bakan bir daha bakıyo

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

kıl çıkmıyor Feysbuk`un en mükemmel profili şimdi karşınızda Barbi Mehmet bir bakan bir daha bakıyor maşallah maşallah

Barbi Mehmet hakkında:

merhaba ben barbi mehmet, 24 yaşında ergenliğini bir çırpıda atmış bir gencim, güzel bayanlardan hoşlanırım. sohbet etmeyi severim , hayata pembe gözlükler ardından baksamda homofobiğimdir, tanımadığım insanlar bana mesaj atınca şüphelenirim, kıllanırım.
    sarışın,esmer,kumral her bayan türünü beğenirim bir bayanda aradığım kriterler nefes almasıdır.
    eğitimime açık öğretim fakültesinde devam etmekteyim, kişisel gelişimimi ise yoga, fensui ve binimum uzak doğu kültürüyle pekiştirmeyi kendime borç bilmişimdir.
    boyum 1.74 kilom ise 86dır. genetik olarak şanslı olduğumdanmı bilinmez, köseyim, vücudumda kıl çıkmadığı gibi, yüzümde de sakal çıkmıyor.. ama kendimle barışığım..
    güzel bayanlarla seviyeli arkadaşlıklar için buradayım..

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Feysbukta Yılın Profili bir bakan bir daha bakıyo
    hahahahah :D:D:D ay igrenc bise yaa :D

barbi mehmet'mis :D:D:D:D:D:D

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Feysbukta Yılın Profili bir bakan bir daha bakıyo

Allah sahibine bağışlasın:D:DYazık çok yazık olmuş barbi nevresim takımına o güzelim takım hiç yakışmışmı o tipi:D:DAAAAA 10 üzerinden 1 veriyorum:D:D

Ayrıca bu sözüne çok güldüm:D:D:

bir bayanda aradığım kriterler nefes almasıdır:puha::puha:

Paylaşım için teşekkürler:D

Feysbukta Yılın Profili bir bakan bir daha bakıyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi

Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi

kemal ayson Hüzünlü bir Dışişleri Bakanı portresi Ataktı, laflarını çiğnemezdi, doğru hedefe giderdi, hassasiyetlere bakmazdı. O bakımdan pek diplomat değildi. Sevilmezdi, fakat sayılırdı. Çünkü, söylediklerinde her zaman fikir ve mana vardı. Semih Günver Onun hakkında, “Parti arkadaşları arasında, hali, tavrı, giyinişi, konuşuşu. “R” harflerini telâffuz edemeyişi, kimseyi takmayışı,...
  3. ellerine bir bakan bir daha baksın

ellerine bir bakan bir daha baksın

Elbette bakım kremleriyle ellerimizi koruyabiliriz. Ama bunun dışında evde uygulayabileceğiniz birkaç basit yöntemle de bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Güzel ve bakımlı eller, kendimizi bize her zaman daha iyi hissettirir. Biraz yıprandıklarında hem hoş görüntü kaybolur hem de rahatsızlık duyarız.:dil: Özellikle ev işleriyle uğraşan kadınların elleri çok sık su ve deterjanla temas...
  4. nasıl bir eş profilisiniz?

nasıl bir eş profilisiniz?

Güzellik çoğu zaman göreceli bir kavram olsada aslında temelde hoşluk hoş olan çekici olan anlamındadır. Ruh sağlığınızı nasıl zinde tutarsınız? Ruh güzelliği nedir? Ruh güzelliği nasıl kazanılır? İki kadın düşünün. Eşine güleryüz gösteren saygılı sevgili ve hoş sözlerde bulunan bir kadın. Akşam kocasının kapıda karşılayan güleryüzle öpücük donduran, paltosunu ceketini elinden alıp asan,...
  5. Bakan Dönüp Bir Daha Bakıyor ....

Bakan Dönüp Bir Daha Bakıyor ....

Avustralya doğumlu Ron Mueck'in bal mumundan yaptığı süper gerçekçi heykeller, görenleri hayrete düşürüyor.

Sayfayı Paylaş