gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Fezleke Nedir Ne demektir?

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fezleke nedir, fezleke ne demektir, fezleke ne anlama geliyor
    Son günler de fezleke kelimesini oldukça sık duyar olduk...Özellikle sosyal paylaşım ağlarında espirili bir şekil de dolaşan fezleke kelimesinin ne olduğunu ne anlama geldiğini merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyoruz.
    fezleke.jpg

Fezleke Nedir Ne demektir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Fezleke nedir

Fezleke nedir

Fezleke nedir ne demektir? Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun ve hayırlı bir gün olsun diyor ve sorumu soruyorum. Fezleke nedir ne demektir ben bir türlü bilemedim :S
  3. Fezleke Ne Demektir ?

Fezleke Ne Demektir ?

fezleke nedir fezleke ne demektir fezleke anlamı Sık sık siyasetle ilgili haberlerde duyduğumuz fezleke kelimesinin anlamını, ne demek olduğunu siz meleklerimize açıklamak istiyoruz :) Fezleke, her hangi bir kararın ya da sorunun kısa yazımı ya da anlatımına denir. Fezleke hukukta bir mahkeme kararının, bir hukuki bir soruşturmanın özetine denir. İdari soruşturma açılan kişi ya da...
  4. Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Bu sayfa; Dejavu Nedir? Ne Demektir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda duymuş, sosyal medyada rastlamış, gazetede okumuş ve hala ne demek olduğunu bilmiyorsanız, buyrun makalemize, bakalım dejavu ne demekmiş?... Dejavu Türkçe anlamı “daha önceden görmek” olan Fransızca bir kelimedir. Neden dejavu gördüğümüze dair çok çeşitli görüşler olsa da bilimsel...
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş