gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Fidan

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kişinin umutlarının gerçekleşeceğine işarettir. Fidana göre yorumlanır.Rüyada fidan görmek, yeni dogan bir çocuga isarettir. Bahçesine bir fidan diktigini görmek, evli ise çocugu olacagina, bekar ise evlenecegine isarettir. Saksiya dikilen fidan nisanlanacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada fidan görmek, yeni dogan bir çocuga isarettir. Bahçestne bir fidan diktigini görmek, evli ise çocugu olacagina, bekar ise evlenecegine isarettir.

Fidan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamuk Fidanı

Pamuk Fidanı

Yillarca kalip meyve agaci gibi her sene mahsul veren pamuk fidanini rüyada görmek, hayirli, herkes için menfaat ve iyilik ister, yumusak basli, bilgili, iyi ahlak sahibi biri ile; mahsulden sonra sökülüp atilan çesidinden pamuk fidanini görmek ise, yukarda saydigimizdan daha az huylu biri ile yorumlanir
  2. Yavuz Bingöl - Fidanım

Yavuz Bingöl - Fidanım

Fidanım gül fidanım Gonca günler içinde ağlayanım Canım hey... Bir küçük öfke uğruna gitme Acılar olur olur Kavga olur, olabilir Bir an için herşey mümkün olur, olabilir Acılar olur olur Kavga olur, olabilir Ayrılık yok değil olmaz ama olur Gitme...gitme... Çok uzak gecelerde Bir sen bir yalnız ben Aşılmaz dönülmezlerden uzaklara Gitme...gitme...
  3. Burak Kut - Fidanım

Burak Kut - Fidanım

bir gün belki ışıl ışıldı ve kıpırtisiz altımızda ışıktan kumdan bir halı o gün güneş pırıl pırıldı doğa sessiz kavuşmuştuk seninle mutlu sevdalı mutlu sevdalı gel bana gel bana buluşalım seninle gel bana gel bana beklemek niye gel bana gel bana buluşalım seninle gel bana gel bana o günleri beklemek niye bir yaz gecesi gibiydi sanki yüzün içimizde garip tatlı bir hüzün...
  4. Rüyada Fidan Almak

Rüyada Fidan Almak

Rüyada Fidan Almak ne anlaam geliyor rüyamda fidan alıyordum diktiğimi görmedim ama elime aldım sözde dikecekmişim neyin fidanıydı onuda hatırlamıyorum:S
  5. Giyilebilir Fidan Tasarımları :)

Giyilebilir Fidan Tasarımları :)

Wearable Planter (giyilebilir fidan) adlı markanın ürettiği aksesuarlar, insanları doğa ile yakınlaştıracak bir moda anlayışı sunuyor. Atlantalı marka, bütün aksesuarlarını üç boyutlu baskı yöntemiyle üretiyor. Her parça, su geçirmez yapıda ve küçük bitkilerin yaşayabilmesine yetecek kadar bir toprak ile suyu barındırabilen bir hazneye (mikro saksı da diyebiliriz) sahip. Özellikle broş ve...

Sayfayı Paylaş