gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Fifa'dan şaşırtan karar

Konu, 'Spor' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

[​IMG]FIFA, Fransız futbolcu Thierry Henry'nin, İrlanda ile oynanan 2010 Dünya Kupası Elemesi play-off karşılaşmasında yaptığı hareketi kusurlu bulmadı. FIFA, yaptığı resmi açıklamayla 2 Ocak 2009'da FIFA Disiplin Komitesine sevk edilen Thierry Henry'nin dosyasının karara bağlandığını duyurdu. Hatırlanacağı üzere Thierry Henry, 18 Kasım 2009 tarihinde Fransa'nın İrlanda ile oynadığı 2010 Dünya Kupası Elemeleri play-off maçında topu elle oynayarak takımına gol kazandırmış ve bunun sonucunda İrlanda elenen taraf olmuştu. FIFA resmi sitesinden yapılan açıklamada, "Disiplin Komitesi'nin yaptığı toplantıda, Thierry Henry'nin yaptığı hareket nedeniyle ceza almasını ön görecek bir durum bulunamamıştır" ifadeleri yer aldı

Fifa'dan şaşırtan karar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şaşırtan Manzaralar

Şaşırtan Manzaralar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. eve bakın şaşırın

eve bakın şaşırın

Burası bir film seti değil ve bu evler de karton değil... Gördüklerinizin hepsi gerçek Burası Polonya'nın Sopot şehri... Şehrin göbeğindeki bu evlerin adı üstünde; Yamuk evler...
  3. şaşırtan benzerlık

şaşırtan benzerlık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. şaşırtan test

şaşırtan test

şaşırtan testler şaşırtıcı testler kızlar nekadar inandırıcı bilemem sadece 2,3 dakikanızı ayırıp bakabılırsınız.ben denedim uyduu bana;)yorumlarınızı yazarsınızyupis Şimdi bu oyunu ciddiye al ve oyun bozanlık sakın yapmaa!!!![Anlaştık mı??] biliyorum biraz sacma ama güzel ben acayip şaşkınlık içerisinde kaldım........ Oyunun sonunda güleceksin tabi,eğer oyun bozanlık yapmazsann.........
  5. şaşırtan mektup

şaşırtan mektup

aldatmak, aldatan adamlar, aldatılan kadınlar,evlilik, aldatmanın günahı aradığınız herşey burda meleklerim... bence kadına en büyük kötülüğü yapan başka bir kadındır.evli erkeklerle olunmuyacağını anladıkları halde ayrılmayan kadınlardır ama her aldatılmaya vesile olan kadın aldatılmaya mahkum olacaktır mazlumun ahı hiç bir zaman yerde kalmaz.güzin ablaya gelen bir mektubu paylaşıcam...

Sayfayı Paylaş