gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

fikir verin nooolllurrr :(:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

yaw ben bırsey danısmak ıstıyorum sıze bu belkı sacma olucak ama içimi kemırıyor :s benım 2.5 yıllık bır ılıskım var ve kendısı askerde ben bunun daha once baska kızlarla bır gecelık ılıskılerı oldugunu ogrendım.

o zamnlar ilişkimiz ciddi degıldı bana asla oyle bırsey yapmıcanı ve onun eskıden oldugunu soyluyor bu dogrumudur acabaa .

yanı askerden snrada devam eder dıe cok korkuyorum bana fıkır veeırn ne olur :s

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim aramiza hosgeldin... :)
    Seni cok iyi anliyorum, buna benzer birseyi bende daha evvel yasamistim...

Ama sana sunu diyebilirim, icini kemirecek kadar büyültülecek bir konu degil..

Zamaninda her erkek, her kiz bi takim seyler yasamis olabilir. Buna kisacasi Tecrübe deriz.
    Bu bir iki defa oldu diye, elbette tekrarlanacak diye birsey söz konusu olamaz.

Okadar zmndir cikiyorsun, hala sana o güvenimi veremedimi, yada hala güvenini saglam temeller üzerine kuramadinmi cnm???

Eger aranizda gercekten , sevgi, güven, sadakat varsa bence bunu düsünme bile.

Ama benim fikrime göre, sende daha o güven yok cnm... O olmadigi sürecede, onun aldigi nefesi bile yargilar, didiklersin, kimin icin alio acaba diye...

bence bu durumda, ilk olarak kendinle yüzles canim. neden hala güvenemiyorum diye, ki güven olsa, böyle birseyi düsünmezsin bile :)
    Yada karsi taraf agliyayamamis güveni, bende acik acik konus, seni rahatsiz eden, icini kemiren konular hakkinda.. eminim sonunda sende o gzl kafani yormanin bosuna oldugunu anlayacaksindir cnm, insallah :)

Saglicakla kal Tatlim :)

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Canım tam olarak nasıl olur ne denir bilmem ama,eğer ilişkiniz çok ciddi bir boyuttaysa ve onun daha önceleri hiçbir sekilde yalan söylemediğine şahitsen bence yapmam diyorsa yapmaz gibi görünüyor.Yok durum farklı ise huylu huyundan vazgeçmez.

4. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    evet cok cıddı bır ınsandır yalanı falan yok. yanı bızım boy farkımızda var ben 1.60 o 1.93 bundanda rahatsız oluyorum belkıde kompleks benımkısı . esasında o benı daha cok sevıyor ben onu o kadra sevmıyorum o kucuk oldugumdan dolayı sırın oldugumuda soyluyor ama ne bılıyım aklıma gelıyoo takıyorum :s bırazcıkta benım kuruntum sanırım

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bence sen onu yeteri kadar sevmiyorsun gibime geldi çünkü aklın sadece yine bir gecelik ilişkiler kurmasında degil.Bence sen ilişkiniz hakkında biraz daha düşün çünkü kafan karısık gibi duruyo

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ilişkide birbiriniz sevmeniz önemli boy farkı hiç bir zaman önemli değil..dış görünüş bir yere kadardır..hem sen başkalarından duymuşsun bunun doğruluk payı ne kadar ve sevgilinde eskiden miş diye söylemiiş zaten..ama bence bitirmek için iyi bir düşün derim..ve askerdeymiş askerde olan bir insanın psikolojiside çok önemli bence..hakkında hayırlsı olsun canım benim..sevgiyle kal

7. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Fıkırlerınız için cok tesekkur ederım sagolun ...

8. pnrözer81

pnrözer81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beraber oldugun kısıyı tam olarak tanımana baglı.ama şöylede bır gercegı göz ardı etmemız mumkun degıl.tek gecelık ılıskıyı yasamayan erkek varmı.bunun devam edecegı veya etmeyecegı konusu tamamen senın guvenınle alakalı.ama gecmıste olan bırseyse konuyu ne ac nede yargıla.senınleyken yaptıgı bırseysede bu konu bıraz karmasık.cunku evlı degılsınız ve tek gecelık ılıskı kacamagı yapması kaldırılamayacak bırsey ama bırazda anlayısla karsılanması gerekecek bır durum.evlılıkte ıse asla affedılemeyecek bır sey.sadece benım fıkrım.umarım yanlıs bırsey yazmamısımdır.en dogru karar senın.....

fikir verin nooolllurrr :(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim,lütfen bir fikir verin :(

hamilemiyim,lütfen bir fikir verin :(

ben geçen hafta erkek arkadaşımla hafif bir yakınlaşma yaşadım..ben daha bakireyim.erkek arkadaşım penisimi vajinama sürterken penisinden zevk suyu geliyordu. . . biraz sürttükten sonra sürtmeyi bıraktı.acaba o zewk suyunun içinde sperm kalıpta vajinama sızmış ve ben hamile kalmış olabilir miyim? böyle bir risk war mı?lütfen yardımcı olun.geceleri korkudan uyuyamıyorum:( Not: Sitemize uymayan...
  2. slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen

slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen

mrb arkadaşlar benim adetime normalde 2 var ama gecen ay ilaç kullandım die 22 sinde oldum sırtım agrıyor sürekli ama böle cok bir agrı deil göğüs ucum dokununca agrıyor sık sık idrara cıkıyom eşimle bugün yaşadım ilişki esnasında karnımın alt bölgesi agrıyordu bazende kasıgımda agrı deilde ona benzer bişi oluyor ve normalde benim adetime yakın 10 falan kala sivilcemde cıkıyordu yüzümde...
  3. Melekler araba almak istiyorum bana fikir verin

Melekler araba almak istiyorum bana fikir verin

selam meleklerim!........bir konuda fikrinizi almak istiyorum.RABBİM nasip ederse 14 şubata bir araba almak istiyoruz.sizlerden ricam hangi arabaları tavsiye edersiniz...?birde otomatik mi yoksa düz vites mi alayım?tavsiyeleriniz ne olurrr
  4. Yatak Örtüsü Alcam Fikir Verin

Yatak Örtüsü Alcam Fikir Verin

Kizlar ya yatak örtüsü alcam..simdilik var 2 tane ikisinden de memnunum atiyorum makineye yikaniyo.Öyle gösterisli ama ayni zamanda da kullanisli bisey olsun istiyorum.Görünüsüne aldanip hemen almayim. Sizce nelere dikkat etmem lazim neler önemli ???
  5. hamilemiyim fikir verin lütfen

hamilemiyim fikir verin lütfen

Mrb bugün adet günüm ama ben adet görmedim. Miyde bulantm kasik ağrım kasik batmaları tek taraflı ağrılarım çok fazla miydem şişkinlik uyku bozuklugu gece uyuyamiyorum belirtiler cok gece bile acikma olustu dün test yaptım negatif çıktı bugünde adet günüm olmadım.Sizce hamilemiyi

Sayfayı Paylaş