gebe
  1. elifnaz

elifnaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

fikirlerinize ihtiyacım var

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elifnaz tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar benim 3,5 aylık bir kızım var eşimle ayrı yaşıyoruz babası bugüne kadar hiç görmedi görmekte istememişti bensee ilerde pişman olmasın diye görmesi için uğraşmıştım ama ne olduysa bugün görmek istediğini söyledi ne yapacağımı şaşırdım bi anlamdada korkuyorum göstermeyede akıl verin lütfen

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: fikirlerinize ihtiyacım var
    Öncelikle Allah bağışlasın diyorum kızın için. Sağlıkla büyüsün inşallah.

Gerçekten zor bir durum, ancak işin içinde olan ve yaşayan sen olduğun için en iyi kararı da sen verirsin.

Eğer herhangi bir sorun olmayacağını düşünüyorsan babası olarak kızını görebilir tabii ki, her babanın hakkı vardır diyebilirim ancak nasıl biri, ne yapar bilemediğim için yanlış birşey demek de istemiyorum.

Sadece şunu sorabilirim eğer çok özel olmayacaksa, neden korkuyorsun? Korkunun sebebi nedir? Bu bilgi ışığında daha mantıklı tavsiyede bulunabilirim canım.

Hakkında hayırlısı olsun, herşey gönlüne göre olsun.

3. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bilge adminiminde dediği gibi karar senin ama bence görmesine izin ver yoksa ilerde eşinin ve kızının tek suçlayacagı kişi sen olabilirsin bu sefer kızın senden sogur bence bi yavruyu babasından mahrum etme

4. elifnaz

elifnaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ikimizede zarar verebilir diye korkuyorum doğumda yoktu görmek istemediğini canımın doğmasını dahi istemediğini tanıdık herkeze söylemiş dediğim gibi 3,5 ay hep uğraştım görsün diye kızım mahrum kalmasın baba sevgisinden diye ama görmedi ama şimdi neden görmek istiyor anlayamıyorum

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    slm canim mesajini simdi gördüm gec te olsa cvp yazmak istedim
    yazmissin simdi neden görmek istiyor belki hatasini anladi olamazmi canim,
    cünkü insanlar bazen zamnla hatalarini daha iyi anliyorlar,yinede haftada birkackez izin ver görmesine,korkuyorsan sende yanlarinda bulun,cünkü ne olursa olsun kizinin hem sana hem baba sevgisine ihtiyaci var,sen ve esinin ayrilmasinda onun hic sucu yok,o asla böyle birseyide istemezdi sizin ayrilmanizi,bence canm birak babasini görsün allah buyuktr canim,ins yardimci olur size,,sevgilerle canim

6. elifnaz

elifnaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fikirlerinize ihtiyacım var

babası gördü kızımı ama ne içinmiş.....
    onun halini görüp acıyacakmışız ve eve dönecekmişiz yani kızını merak ettiğinden yada hatasının farkına vardığından değil

fikirlerinize ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar motive ve fikirlerinize ihtiyacım var(geyik yapanlar yorum yapmayın lütfen)

kızlar motive ve fikirlerinize ihtiyacım var(geyik yapanlar yorum yapmayın lütfen)

kızlar ben lise mevzunuyum kız meslek lisesi cocuk gelişimi bölümü ne ilkokulda nede lisede cok cok iyi bi ögrenci oldugum söylenemez:D ama bu yıl öss ye girmeye karar verdim vermesine de hic bişey bilmiyorum malum meslek lisesi cıkıslıyım bilsem bile liseyi bitireli yıllar oluyo yani hep olumsuzluklar meslek lisesi dershaneye gitmemiş oluşum bölümümn puanı yüksek ve şuandada özel ders alma...
  2. Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

dez diyet kullananlar dez zayiflama tozu kullananlar zayıflama tozu ne diyor Merhabalar.Bilenler bilir ben ne zamandır kilo vermeye çalışıyorum.Ama bir türlü veremiyorum meleklerim.Özellikle düşük yaptıktan sonra hamileyken aldığım kilolar sanki yapıştı bana. İçinizden boğazını tut verirsin kilonu diyenler çıkabilir ama baştan söyleyim boğazımı tutmak mesele değil.İnanın canımın...
  3. Sizlerin Fikirlerinize İhtiyacım Var ?

Sizlerin Fikirlerinize İhtiyacım Var ?

Merhaba öncelikle siteye yeni üye oldum ve yardıma ihtiyacım var ailemde bana bu konuyla yardımcı olacak okadar çok kuzenlerim benden büyüklerim var onların fikirlerini aldım ama onlar beni tanıdığı için ben buraya yazacaklarımdan beni tanımayan insanların fikirlerini almak istiyorum yardımlarınız için şimidden çok teşekkür ederim hepinize.. *Öncelikle şöyle başlıyım beni seven bir...
  4. kızlar lütfen fikir verin çok ihtiyacım var

kızlar lütfen fikir verin çok ihtiyacım var

Bir süredir nişanlımla ve ailesiyle bazı sorunlar yaşıyorum olanlara sabretmeye çalışıyorum ama bu sinirlerimi çok yıprattı ve zor sabrediyorum. dayanamadığım noktalarda sadece yalnız kalmak geliyor aklıma. normalde nişanlımla çok iyi anlaşan, birbirine güvenen ve inanan bi çiftiz. ailesi ilk zamanlarda bana karşı çok iyiydi ama nişanlım askere gidince her şey değişti. artık eskisi gibi...
  5. Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var [Telefon kabı süsleme ]

Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var [Telefon kabı süsleme ]

Arkadaşıma doğum günü hediyesi yapacağım.Öğrenci olduğum için,masraflı şeylere girişmek istemedim.Öncelikle bir telefon kabı alıp,arkadaşım gsli olduğu için gs amblemiyle süsleyip sonra kabın kenar köşe artık bir yere küçük ve güzel bir yazı şekliyle ona hitap ettigimiz lakabı yazacağım.Dalga geçme amacli kullanilan lakaplardan degil ama bu,hosuna giden bir lakap.Herneyse.Ama benim telefon...

Sayfayı Paylaş