fikirlerinize ihtiyacım var

elifnaz

Yeni Üye
Üye
fikirlerinize ihtiyacım var
arkadaşlar benim 3,5 aylık bir kızım var eşimle ayrı yaşıyoruz babası bugüne kadar hiç görmedi görmekte istememişti bensee ilerde pişman olmasın diye görmesi için uğraşmıştım ama ne olduysa bugün görmek istediğini söyledi ne yapacağımı şaşırdım bi anlamdada korkuyorum göstermeyede akıl verin lütfen

Ce: fikirlerinize ihtiyacım var

Öncelikle Allah bağışlasın diyorum kızın için. Sağlıkla büyüsün inşallah.

Gerçekten zor bir durum, ancak işin içinde olan ve yaşayan sen olduğun için en iyi kararı da sen verirsin.

Eğer herhangi bir sorun olmayacağını düşünüyorsan babası olarak kızını görebilir tabii ki, her babanın hakkı vardır diyebilirim ancak nasıl biri, ne yapar bilemediğim için yanlış birşey demek de istemiyorum.

Sadece şunu sorabilirim eğer çok özel olmayacaksa, neden korkuyorsun? Korkunun sebebi nedir? Bu bilgi ışığında daha mantıklı tavsiyede bulunabilirim canım.

Hakkında hayırlısı olsun, herşey gönlüne göre olsun.

bilge adminiminde dediği gibi karar senin ama bence görmesine izin ver yoksa ilerde eşinin ve kızının tek suçlayacagı kişi sen olabilirsin bu sefer kızın senden sogur bence bi yavruyu babasından mahrum etme

ikimizede zarar verebilir diye korkuyorum doğumda yoktu görmek istemediğini canımın doğmasını dahi istemediğini tanıdık herkeze söylemiş dediğim gibi 3,5 ay hep uğraştım görsün diye kızım mahrum kalmasın baba sevgisinden diye ama görmedi ama şimdi neden görmek istiyor anlayamıyorum

slm canim mesajini simdi gördüm gec te olsa cvp yazmak istedim
yazmissin simdi neden görmek istiyor belki hatasini anladi olamazmi canim,
cünkü insanlar bazen zamnla hatalarini daha iyi anliyorlar,yinede haftada birkackez izin ver görmesine,korkuyorsan sende yanlarinda bulun,cünkü ne olursa olsun kizinin hem sana hem baba sevgisine ihtiyaci var,sen ve esinin ayrilmasinda onun hic sucu yok,o asla böyle birseyide istemezdi sizin ayrilmanizi,bence canm birak babasini görsün allah buyuktr canim,ins yardimci olur size,,sevgilerle canim

Cevap: fikirlerinize ihtiyacım var

babası gördü kızımı ama ne içinmiş.....
onun halini görüp acıyacakmışız ve eve dönecekmişiz yani kızını merak ettiğinden yada hatasının farkına vardığından değil

Geri