gebe
  1. NESLİ'HAN

NESLİ'HAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Fikirlerinizi bekliyoruuuum !

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında NESLİ'HAN tarafından paylaşıldı.

Mrb. Arkadaşlar bu aralar sürekli aklımda ve kararsız kaldığım bi mevzu var .. iphone 4 almayı Düşünüyorum bütçe olarak buna müsaitim ama iphone 4s dede aklım kalıyor arasında pek bi fark yok sanırım kullanan arkadaslar varsa yardımcı olanilirler mi ? Bide beyaz mı siyah mı kararsızım beyaz çabuk yıpranıyor diyorlar siyahta herkes kullanıyor napayım bn ? :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Daha önce iphone4s kullanıyordum gayet memnundum teknolojiye uyalım dedik ve eşimin hediyesi olarak iphone5 şu an kullanıyorum. Kıyaslama yapacak olursak iphone4s resim çekme bana göre çok daha iyi ama iphone5 inde kendine göre yenilikleri ve artıları var. Geçenki yazılım güncellenmesinden sonra dahada bir harika oldu diyebilirim. Ben şuan siyah iphone kullanıyorum ve bana göre siyah daha asil duruyor zaten piyasada birçok cicili bicili kılıflar var onlardan istersen kullanabilirsin. iphone5 ekranı 4s e göre daha büyük buda benim hoşuma giden artılardan oldu. Ama illaki iphone4 yada 4 s mi dersen kesinlikle 4s derim sana;)

NESLİ'HAN bunu beğendi.
  3. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    eşim iphone 4s kullanıyo 4le ne farkı bilmiyorumda beyazını tavsiye ediyorum ben. iphone 5tede siyahı güzel duruyor. aralarında pekte fark olduğunu sanmıyorum. paran 4e yetiyorsa onu al bencede :)

NESLİ'HAN bunu beğendi.
  4. çiçekçi kız

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    mavim iphone 5in resim çekme hakkında yaptığın yorumuna katılmıyorum. bende 5i kullanıyorum ve resim çekiminden çok memnunum eşimin 4sne göre çok çok iyi :)

MaWiM bunu beğendi.
  5. NESLİ'HAN

NESLİ'HAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kendi paramla alacağım ilk telefon olacak istesem 5 için bi kaç ay daha sabır edip alabilirim ama şuan ki telefonum fena bi halde babam destek cıkarım diyor ama istemiyorum 4 yada 4S konusunda kararsız kaldım :)

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Gündüz çekimi evet güzel ama gece çekimi nedense benimkinde iyi değil 4s te böyle bir sorun yaşamıyordum. Resim çekme olayında eşimin kullandığı samsung galaxy4s üzerine tanımıyorum kartpostal gibi resim çekiyor.

7. çiçekçi kız

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    özellikle gece resim çekerken dikkat etmedim :) bakayım bi deneyim bu gece :D

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Gece çekimleri nedense puslu çıkıyor ama gündüz için aynı şeyi söyleyemicem çok net ve kaliteli çekim yapıyor. Geçen tatile gittiğimizde özellikle denedik ama gece dışarı çekimleri fiyaskoydu aynı yerde eşimin samsung galaxy4s ile çekim yaptığımızda renklerin inanılmaz canlı ve net çıktığını gördük.

9. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    beyaz alma kesinlikle çok iğreç sankı sahte gıbı duruyo hiç hoş değil ben genelde beyazı severım ama iphone çok dandık duruyo.

NESLİ'HAN bunu beğendi.
  10. NESLİ'HAN

NESLİ'HAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Haklısın canımmmm sahte gibi duruyor bide hemen çiziliyor diyorlar ..

Fikirlerinizi bekliyoruuuum ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perseküsyon Fikirleri

Perseküsyon Fikirleri

perseküsyon Kişinin çevresinde istenmediği, umursanmadığı, önemsenmediği, gözetlendiği, izlendiği veya iftiralara uğradığı gibi duygulara kapılması, en karakteristik olarak paranoid durumlarda (bkz.) beliren perseküsyon fikirleri ve yanılgılarıdır. Depressif durumlarda da perseküsyon fikirleri gelişebilirse de, bunlarda suçluluk duygusu egemendir ve kişi öfke duyacağı yerde, korktuğu şeyleri...
  2. Fikir

Fikir

Fikir Herhangi bi konu hakkında ortaya atılan kapsamlı yorumlar topluluğu..
  3. Fikirlerinizi bekliyorum.....

Fikirlerinizi bekliyorum.....

hanımlar ben kendime yelek örmek istiyom ama modeline ve rengine karar veremedim sizce hangi model ve renk öreyim yardım edermisinz??????????????? 1.............. 2....... 3........................
  4. kadınca fikirler

kadınca fikirler

Biz kadınlar hayata çok farklı bir pencereden bakıyoruz.Aşk konusunda özellikle erkeklerden daha farklı bir yapımız var.Her ne kadar erkekler çok aldatıyormuş gibi görünse de bu konuda biz de hiç masum sayılmıyoruz.Erkekler aşk konusunda kesin ve net olurken biz çok dahaa çetrefilli ve karmaşığız. Aşk bize göre 3 senede bitiyor fakat aşkımız bitmeden zaten yepyeni bir aşk bize kapılarını açmış...
  5. Dekorasyon Fikirlerim

Dekorasyon Fikirlerim

Dekorasyon konusunda çevremde oldukça popülerimdir :) Şimdi internet üzerinden de oldukça kolay olan bu olay için güzel bir de site buldum. Duvar resminizi ekleyerek üzerinde priz ve anahtar modellerini deneyebilirsiniz. En güzel tasarıma da 250 liralık hediye çeki veriliyormuş. https://bitly.com/HiCGGK

Sayfayı Paylaş