gebe
  1. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

Fikirlerinizi söyleyin bakalım

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında god is love tarafından paylaşıldı.

Bir dövme yaptıracak olsanız bu nerenize olurdu ve ne yaptırırdınız :) ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Daha geçenlerde bu mevzuyu eşimle birlikte konuştuk ikimizde birbirimizin baş harfini vücudumuzdaki bir yere yaptırmayı düşündük ama biraz sanırım tırsıyoruz:D:D Bide işin tam bir muammada olduğu günah bölümü var gerçi kimisi günah desede kimiside onaylıyor. Ben birde diyelim yaptıracak olsam ama diyelim hahaha sırt bölgeme iki tane ufak melek kanadı yada omuz bölgeme mavi bir kelebek yaptırırdım hoşuma gidiyor açıkcası...

3. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    evli misin ne hoşş canım hep mutlu olun inşallah :) günah olduğunu düşünmüyorum yani abdest geçmiyor falan diyolar da kıl çıkıyo yahu üstünden abdest geçiyodur da bende tırsıyorum açıkcası ama söylediklerin hoşmuş gerçekten

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Evet evliyim ama işte insanın kafasını kurcalayan kuruntular oluyor hatta bir devmeci arkadaşım var oda günah olmadığını söylemişti. gözenekler açık dedi abdesti geçirdiğini eğer gözenekler açık olmasa o bölgenin çürüyeceğini söylemişti bakalım tam bir karar verirsek zaten dövmecimiz hazır:D

5. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Kaç yıllık evlisiniz :) bende bekarım şimdi dövme yaptırsam ilerde eşim olacak insan için sorun olabilir mi :D

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Biz eskidik artık 15 sene artı nişanlılık falan filan toplam 20 sene de gitsin:D:D beni dinlersen şu an için özel birinin dövmesini yaptırma dediğin gibi eğer bu kişiyle ilerde birlikteliğin söz konusu olmadığında evlendiğin kişi için büyük ihtimalle sorun olacaktır. Farklı bir dövme olayına gelince orasını bilemiyorum bu karşındaki kişinin anlayışına ve zevkine bağlı olan birşey karşıda gelebilir hoşunada gidebiliyor onu kestiremiyorum:)

god is love bunu beğendi.
  7. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Ayy maşallah size ya :D çocuk falan var mı yaşınız kaç ayrıca :D

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    4 çocuğumuz var Allah bağışlarsa... Yaş konusuna gelince dövmeden çocuk sayısına yaşa kadar geldik kimlik fotokopisini çektirip sana gönderip toptan kurtulsammı diyordum :D:Dhahaha

9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben peygamber efendizin hadisleri ve tavsiyeleri diye bir kitap okumustum. Orada yaziyorduki efendimiz dövme yaptiranlari lanetliyormus. Benim düsüncem ise Allahin bize emanet diye verdigi bedene dövme yaptirma hakkini kendimde bulmuyorum. Sonuc olarak bu bedenimiz Allahin...
    Tabi dini yönden degilde zevk yönünden düsünürsek, dövme yaptirmayi isterdim :) sag elimin birinci parmagi ve ikinci parmagin arasindaki yere, güzel ve özel birsey yaptirmak isterdim...
    :D:D

10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ben geçici dövme yaptırmıştım sağ elime atatürkün imzası attırmıştım. Gerçeği günah olmasaydı aynı yere aynı dövmeyi yaptırmak isterdim. Bi de evlendiğim zaman yüzük parmağıma yüzük şeklinde eşimin ismini yazdırmak isterdim açıkçası :)

11. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bende boynuma yaptirmak isterdim ne olurdu bilmiyorum ama. Dinimizce uygun olmayinca boyle istedigimizle kaliyoruz. Saglik olsun :)

12. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben sağ omzuma rahmetli annemin resmini yaptırdım 7 sene olmuştur.pişmanlığım günahmı değilmi diye.günahsa rabbim affetsin.

canelif ve god is love bunu beğendi.
  13. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Kızlar yazdıklarınız çok hoş ve mantıklı teşekkür ederiim :kiss:

14. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    gonca16 çok anlamlı olmuş canım :/

15. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    gonca bencede en anlamlisi olmus,bende eger yaptirsa idim cocuklarimin ismini biyerime yaptirmak isterdim,ama öncelikle igneden cok korktugum icin imkansiz galiba.

gonca 16 bunu beğendi.
Fikirlerinizi söyleyin bakalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikir

Fikir

Fikir Herhangi bi konu hakkında ortaya atılan kapsamlı yorumlar topluluğu..
  2. Yanlış isim söyleyince öldürüldü

Yanlış isim söyleyince öldürüldü

İngiltere'de seks sırasında başka birinini ismini söyleyen kadın, kocası tarafından boğularak öldürüldü. 53 yaşındaki Colin Scully isimli adam 39 yaşındaki eşi Tracey'nin kendisin aldattığından şüphe ediyordu. Birkaç SMS mesajı bulmuş ancak tüm çabalarına rağmen karısının gizli bir ilişkisi bulunduğunu bir türlü kanıtlayamamıştı. Tracey, bir gece kocasıyla sevişirken çok büyük bir yanlış...
  3. söyleyin bakalım melekler genelde çantanızda ne olur???

söyleyin bakalım melekler genelde çantanızda ne olur???

Benim çantamda genelde: parfüm rolon el kremi yüz kremi dudak balmı ayna sürme ped kağıt kalem güneş gözlüğü selpak ıslak mendil sevgilimin aldığı anahtarlıklar anahtar toka takı şeker sakız aklıma gelenler bunlar şimdilik bazen çöp bile oluyo söylemesi ayıp :) bi ben yokum yani anlıcanız...=) PEKİ SİZİN ÇANTANIZDA NELER VAR SORMASI AYIP...
  4. Bakalım kimlerin nasıl fikirleri var :D :D

Bakalım kimlerin nasıl fikirleri var :D :D

Baktım herkesin aklına birşeyler gelmiş benimde aklıma bu geldi eger M.M yönetimi sizin elinizde olsaydı kimlere nerde görev verirdiniz :D :D Ben admin olarak gene hayal,rüyam,pasika + mavi admini ,Kelebek,sudem,sucremi isterdim sadmin tabikide ben :D :D süpermod belen ve sulem :D :D
  5. Sevgililer günü bitti... Söyleyin bakalım sevgiliniz size ne aldı melekler :)

Sevgililer günü bitti... Söyleyin bakalım sevgiliniz size ne aldı melekler :)

Benimki çok güzel bi kolye ve üzerinde minik minik bi sürü kalp olan küpe bi de çok güzel bi gül almış :) Bitanem benim yaa bak özledim şimdi :cry::) Bende ona atkı ördüm yavrum pek bi beğendi çok hoşuna gitti ellerimle yaptım die :örgü::D Şimdi sıra sizde melekler siz söyleyin bakalım hediyelerinizi :D

Sayfayı Paylaş