gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

fıkra gibi:)))‏

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

POLİS KAYITLARINA GEÇMİŞ, KAYSERİ'DE YAŞANMIŞ GERÇEK BİR HİKAYE Hırsızın biri, bir evin çatısına çıkmış ve anten kablosunu kesmiş. Evin reisi de tam TV'ye dalmışken yayın kesilince televizyonunu biraz kurcalamış, bozuldu herhalde diyerek yatmış. Ertesi gün adam işe gittikten sonra hırsız zili çalıp adamın karısına,'Yenge, beni abi gönderdi, televizyon bozuk, alın da bir bakın dedi' demiş. Saf kadıncağız da televizyonu vermiş. Akşam adam eve gelince televizyonu görememiş. Karısından olayı öğrenince dumura uğramış tabii. O hafta sonu balkonda keyif yaparlarken hırsız aşağıdan ıslık çala çala onlara bakarak sokaktan geçmiş. Kadın hırsızı tanımış ve Bak Bey! Televizyonu çalan adam işte buydu!' demiş. Adam bunu duyunca pijamalarla adamı kovalamaya başlamış. 5 dakika sonra diğer hırsız adamın evine gelip, karısına, yenge ben polisim, abi hırsızı yakaladı. Şimdi karakoldalar. Pantolonuyla, cüzdanını istiyor.' demiş ve kadın da vermiş normal olarak. Adam hırsızı uzun bir saat kovaladıktan sonra kan ter içinde eve dönmüş. VEEE yine dumur! Artik adam karisini ne yapmış bilinmiyor?

2. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fıkra gibi:)))‏
    ßunu bi yerde izlemiştim sanırım bi filmde bunu çevrmişlerdi.. emeğine sağlık..:)

3. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fıkra gibi:)))‏

emeğine sağLık :)

fıkra gibi:)))‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fıkra gibi tüketici şikayetleri

Fıkra gibi tüketici şikayetleri

Tüketicilerin şikayetleri, yapılan inanılmaz hata ve çılgınlıkları gözler önüne seriyor. İşte insanı güldüren şikayetler: "- Erzincan'da aşırı sıcaklardan bunalan bir ev hanımı raflarını çıkardığı buzdolabının içine minder koyarak oturmuş. Kapısı açık kalan buzdolabının kompresörü bozulunca "İyi soğutmuyor" diyerek üründen şikayetçi olmuş. - Diyarbakır'da fritöz alan bir...
  2. Fıkra

Fıkra

Rüyada fıkra anlattığınızı gördüyseniz, hayatı çok fazla ciddiye aldığınız anlamına gelir. Biraz rahat olup, hayatın tadını çıkarmanız gerekiyor.
  3. Fıkra gibi anı

Fıkra gibi anı

meleklerle ilgili fıkralar Rize 'de görev yapmış bir arkadaş anlattı; 1.kademe öğrencisi bir resim yapıyor;resimde bir ev evin önünde bir çocuk çocuğun elinde de müzikçalar ve elele tutuşup horon çeken insanlar var öğretmeen aa çok güzel olmuş deyip sınıfta gezinmeye devam ediyor geri dönüp baktığında horon çeken insanar silinmiş öğretmen merakla soruyor neden sildin bu insanları diye çocuğun...
  4. Politika Fıkraları

Politika Fıkraları

Merhaba arkadaşlar, siyasetle aranız nasıl bilmiyorum ama benim ki hiç iyi değil sadece fıkralarda seviyorum :) Ve bu yüzden sizden Politika Fıkraları rica ediyorum :)
  5. İstanbul'a Konser İçin Gelen Pitbull'un Başına Gelen Fıkra Gibi Olay....

İstanbul'a Konser İçin Gelen Pitbull'un Başına Gelen Fıkra Gibi Olay....

Pitbull İstanbul Konseri Pitbull'un İstanbul'da Yaşadığı Fıkra Gibi Olay 30 Haziranda İstanbul'da Konser veren ünlü rap şarkıcı Pitbull konserden sonra dinlenmek için gittiği Suada'da rezervasyon yaptırdığı görevli ile aralarında komik fıkra gibi olay başına geldi...Baklalım Pitbull'un başına gelen komik olay neymiş.... "Evcil Hayvan Almıyoruz Abi" Dünyaca ünlü rapçi...

Sayfayı Paylaş