gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Fıkra

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada fıkra anlattığınızı gördüyseniz, hayatı çok fazla ciddiye aldığınız anlamına gelir. Biraz rahat olup, hayatın tadını çıkarmanız gerekiyor.

Fıkra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir fıkra :)

bir fıkra :)

Doktor telefonda yakaladigi hastasina: - Tahliller belli oldu, demis, sana bir kotu, bir daha kotu haberim var. - Nedir kotu haber? - Maalesef 1 gunluk omrunuz kaldi. - Peki daha kotu haber nedir? - Size 24 saattir ulasmaya calisiyorum, anca buldum...
  2. fıkra gibi:)))‏

fıkra gibi:)))‏

POLİS KAYITLARINA GEÇMİŞ, KAYSERİ'DE YAŞANMIŞ GERÇEK BİR HİKAYE Hırsızın biri, bir evin çatısına çıkmış ve anten kablosunu kesmiş. Evin reisi de tam TV'ye dalmışken yayın kesilince televizyonunu biraz kurcalamış, bozuldu herhalde diyerek yatmış. Ertesi gün adam işe gittikten sonra hırsız zili çalıp adamın karısına,'Yenge, beni abi gönderdi, televizyon bozuk, alın da bir bakın dedi'...
  3. ramazan fıkraları

ramazan fıkraları

ramazan fikralari ramazan fıkraları ramazan, oruç, ramazan hikayeleri, ramazan fıkraları merak ettiğiniz herşey burda meleklerim... birazda gülelim öyle değilme işte ben her şakanın altında bir gerçeklik payı var diye bu fıkralara derim. Sahruda öne alsalar Bektaşi babasına sormuşlar: - Baba erenler, ramazan hakkında ne düşünüyorsun? Bektaşi babası: - Vallahi, demiş; iftara bir...
  4. Politika Fıkraları

Politika Fıkraları

Merhaba arkadaşlar, siyasetle aranız nasıl bilmiyorum ama benim ki hiç iyi değil sadece fıkralarda seviyorum :) Ve bu yüzden sizden Politika Fıkraları rica ediyorum :)
  5. nasreddin hoca fıkralarından yazarmısınız ?

nasreddin hoca fıkralarından yazarmısınız ?

Selamlar melekler, lütfen Nasreddin Hoca fıkralarından yazarmısınız.En komikleri olursa sevinirim, bir de pek bilinmeyenlerden olsun.Çok şey istedim ama şimdiden teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş