gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fikret Hakan'dan geciken itiraf

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Türk sinemasının ünlü aktörü 37 sene sonra sırrını açıkladı. Bakın o kim? [​IMG]
    74 yaşındaki Fikret Hakan, 1971'de evlenip 1 ay sonra boşandığı Hümeyra ile yaşadığı olaylı aşk ve evlilik hakkında pişmanlığını 'Orada Neler Oluyor' programında dile getirdi.

Fikret Hakan "Hümeyra ile öyle tutkulu bir aşk yaşamıştık ki bir daha da öyle tutkulu bir şey yaşamadım. O büyük aşkta kıskançlıktan katil bile olabilirdim. Bu nedenle Hümeyra'ya şiddet uyguladım. Attığım o yumruğu ben de unutamadım, o da unutmadı. 37 yıldır bunun pişmanlığını yaşıyorum. Biliyorum gaddarlıktı. Frenim yoktu. Hatalıydım. Hatasız kul olmuyor" dedi.

Fikret Hakan, Hümeyra ile yaşadığı aşka dair şunları da söyledi: Hümeyra güzel bir kadın değildi. Ama güzelliğin çok ötesindeydi. Karizmatikti, beni çok derinden etkiledi. Şimdi havaya girecek. "Yine asılıyor mu?" diye düşünecek. Bana hala kızgın olduğunu biliyorum. Öfke duyduğunu biliyorum... Hümeyra hala çok çok güzel.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Fikret Hakan'dan geciken itiraf
    Yani sonuç olarak uygulanan şiddetin dozu ne olursa olsun bence yanlış, bence hümeyra güzel bir kadın, hele 37 yıl önce nasıldı Allah bilir. Fikret abi ayıp etmişsin, kaçırmışsın elindeki gül gibi kadını :D

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fikret Hakan'dan geciken itiraf

Geçmiş olsun Fikret Hakan..Giden aranır her zaman..Hümeyra halen çok güzel bir bayan..

Fikret Hakan'dan geciken itiraf konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  3. Fikret

Fikret

Üç yıldır tiyatroda 'Yaprak Dökümü'nün 'kırık' figürü Fikret'i oynayan Bennu Yıldırımlar'a, ekranda da düşe düşe aynı rol düşmüş. 'Bir şey olmak için bekliyorum' Reşat Nuri Güntekin'in 'Yaprak Dökümü'nün 2006 versiyonu Kanal D ekranında. İstanbul Şehir Tiyatroları da 1 Ekim 2003'ten beri 'Yaprak Dökümü'nü-aslına sadık kalarak-sahneliyor. Üstelik 400'üncü gecede bile kapalı gişe oynuyorlar....
  4. Fikret Orman'dan Quaresma İtirafı!

Fikret Orman'dan Quaresma İtirafı!

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını 30 puan toplayarak kapatan ve maç fazlası ile ikinci sırada yer alan Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman sezonun ilk yarısı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Siyah Beyazlı takımın 3-1 kazandığı Kayserispor maçının ardından gazetecilerle yaptığı sohbet sırasında açıklamalarda bulunan Orman, ilk olarak takımının topladığı 30 puan hakkında değerlendirmelerde...
  5. 11 gün geciken adet

11 gün geciken adet

Merhaba ben aranıza yeni katıldım :6: bir sorum olacak. ayın 5 inde adet olmam gerekiyordu ama olmadım. Bugün 11. günüm test yaptım sabah ama negatif çıktı :18: bu durumu yaşayan oldu mu hamile olabilir miyim hiçbir adet belirtisi yok. pazar sabahı da test yapmıştım ama negatifti o da. Umudumu yitirmeye başladım yavaş yavaş ama neden adet olamıyorum bir sorun mu var acaba çok korkuyorum :18:

Sayfayı Paylaş