gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Fikret Kızılok_ bir harmanım bu akşam

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sorum yok soranım yok Yolum yok yordamım yok Bir çıkmaz sevdadayım
    Çekip vuranım yok

Günüm yok güneşim yok
    Uykum yok düşlerim yok
    Kın olmuş susuyorum
    Bir tek sırdaşım yok

Çektiğim acıların demindeyim bu akşam
    Pişman desem değilim
    Bir harmanım bu akşam

Her gecenin sabahı
    Her kışın bir baharı
    Her şeyin bir zamanı
    Benim dermanım yok

Fikret Kızılok_ bir harmanım bu akşam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Akşam Bir Ben Daha Öldü İçimde..!

Bu Akşam Bir Ben Daha Öldü İçimde..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Fikret kızılok_ gecenin üçünde

Fikret kızılok_ gecenin üçünde

Düz değil düzen değil az değil ezen değil Boz değil bozan değil Bir gül biter içimde içimde içimde Tam bildiğim biçimde biçimde biçimde Oy gecenin tam üçünde gecenin tam üçünde Sevda gibi kanımda can verirken elimde Pençe gibi düşümde uy değil uyku değil Uy değil uyku değil Bir gül biter içimde Gecenin tam üçünde Can değil canan değil er değil eren değil Geç değil erken değil Bir...
  3. fikret kızılok_ bu kalp seni unuturmu

fikret kızılok_ bu kalp seni unuturmu

Yillar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu Bir hasretlik yüzün vardi Içimde bir hüzün vardi. Söyleyecek sözüm vardi. Bu kalp seni unutur mu. Bu kalp seni unutur mu. Bu kalbim seni unutur mu. Anlami yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yasanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu Bambaska bir halin vardi Fark etmeden beni sardi...
  4. Fikret Kızılok_ aşkın maphushane

Fikret Kızılok_ aşkın maphushane

Keşke seni tanımamış Keşke sevmemiş olsaydım Zincire vurulmuş gibi Sana bağlı kalmasaydım Aşkın mapusahane İçinde ben mahkum Saçların parmaklık Gözlerin gardiyan oldu İçinde ben ziyan oldum Alın yazımda varmısın Kalbimi benden çalmışsın Sensizliği bir duman gibi Sigaranda beni yakmışsın
  5. Bir Ömür Yetmez dizisi bu akşam Star'da

Bir Ömür Yetmez dizisi bu akşam Star'da

bir ömür yetmez dizisi bir ömür yetmez dizi konudu bir ömür yetmez dizi oyuncuları bir ömür yetmez dizisi oyuncu kadrısu fotoları haberleri burada arkadaşlar. Star Tv dizileri arasına bir yenisi daha giriyor Melek'lerim. Bir Ömür Yetmez dizisi ile Star Tv bu akşam bir yenilik yapıyor ve seyirciyi ekran başına kilitlemeyi hedef ediyor. Bir Ömür Yetmez dizi oyuncuları ile şimdiden ilgi görüyor...

Sayfayı Paylaş