gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Fikret mi Bennu mu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Günümüzde hala gerçekler tv hayatını birbirine karıştıranlar maalesef var bakın işte size bir örnek daha........
    YURDUMUN İNSANI BİR ALEM!
    BAZI İZLEYİCİLERİN KENDİSİNİ OYNADIĞI ROLDEKİ GİBİ YAŞADIĞINI SANDIKLARINI SÖYLEYEN BENNU YILDIRIMLAR, DİZİDE AİLESİNDEKİ KARGAŞADAN UZAKLAŞMAK İÇİN TAHSİN İLE EVLENİP ADAPAZARI'NA GİTMESİNİN GERÇEK SANILDIĞINI ANLATTI....

Yıldırımlar, 'Geçenlerde dublajdan çıktım. Bir seyirci beni gördü ve şoke oldu. 'Sen ne arıyorsun burada?' diye sordu. Benim gerçekten Fikret gibi evlenip adapazarı'na yerleşen bir kadın olduğumu sanıyor. Güldüm tabi, çok acayip' diye konuştu.

Öte yandan ciddiyetiyle de tanınan Bennu Yıldırımlar, 'ileri derecede saygı takıntım var. Bunu beni yakından tanıyanlar çok iyi bilirler' dedi.

Fikret mi Bennu mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikret

Fikret

Üç yıldır tiyatroda 'Yaprak Dökümü'nün 'kırık' figürü Fikret'i oynayan Bennu Yıldırımlar'a, ekranda da düşe düşe aynı rol düşmüş. 'Bir şey olmak için bekliyorum' Reşat Nuri Güntekin'in 'Yaprak Dökümü'nün 2006 versiyonu Kanal D ekranında. İstanbul Şehir Tiyatroları da 1 Ekim 2003'ten beri 'Yaprak Dökümü'nü-aslına sadık kalarak-sahneliyor. Üstelik 400'üncü gecede bile kapalı gişe oynuyorlar....
  2. demir mi pamuk mu ?

demir mi pamuk mu ?

Evett meleklerr canlarım benim çocukken en çok karşılaştığımız soru ... bende sizlere soruyorum gerçi bilenimiz çoktur ama olsun.. 1 kilo pamuk mu ağır 1 kilo demir mi ? haydinn cvp bekliyorum....
  3. Var misin, Yok musun?

Var misin, Yok musun?

Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.
  4. Banyo mu kütüphane mi?

Banyo mu kütüphane mi?

Banyo dekorasyonu Kütüphane örneği Kütüphane modeli arıyanlar için bu kütüphane banyo dekorasyonu fikir verebilir. Banydaki tüm duvarlar litaplıkla donatılmış. Banyo mu kütüphaemi ayırt etmek oldukça zor.

Sayfayı Paylaş