gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

fikriniz varmı kızlar

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

merhaba benim bir sorunum var yüzümde tüyler çıkıyor.. şöyleki ben sarışınım ve yüzümde yanak bölgemde tek tek siyah tüyler çıkıyor ve çok rahatsız edici görünüyorlar... bundan 2 sene önce başladı doktora gittim diana35 kullanmamı bunun çıkacak tüyleri önleyecegini söyledi çıkanlar içinse lazer tadevi önerdi bir sene kadar diana35 kullandım ve çıktıgı süreçten beri lazer tedevi uygulanıyor lazerin azaltması gerekirken aksine tüylerde artış oldu... anlayacagınız çaresizim kilo almam dolayısıyla diana35 i de bıraktım hiç bir etki görmedim çünkü..

şimdi uzun süredir düşündügüm şey bioder acaba kullananınız varmı reklamlarda azaldıgını fialn söylüyor bitkisel oldugunu.. ama yüz bölgesi oldugu için güvenemiyorum ..

yada önerebilecegiz başka birşey..

şimdiden teşekkür ediyorum :)

sevgilerle

2. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fikriniz varmı kızlar
    :cry::cry::cry::cry:

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ben bioder kullanmadım ama arkadaşım dudak üstü için kullandı memnundu
    lazer epilasyon yerine ben sana iğneli epilasyonu öneririm daha kesin sonuç alınıyor

4. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yorumun için teşekkkürler pasika:)

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bnde tüğsüzlükten muzdaripim senin bna bi önerin varmı:D

6. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

lazer tedavisini geçde canım naparsan yap ben dünya para bayıldım bikini bölgemde acısıda cabası acısızmışş hoşşş:(hiç de diil acıyoda
    sonuç ne derseniz kocaaa bir FoSsSsSsSs.........

7. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :zuha::zuha:kız tüyü ne yapcan ne güzel ya:zuha:

8. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım bkini bölgesi biraz daha farklı :) o normal olması gereken:) bende yüzümde tek tek çıkıyor :)

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bence karınca yağı kullan canım bi araştır derim bildiğim bu

10. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

canım bu herkeste var ama bioderin yüz için olduğuda var bunu kullanabilirisin allah yardımcın olsun

11. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yorumlarınız için sagolun kızlar:) bioderi bi deneyecegim bakalım

12. şekercik

şekercik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;
    Bende bir Bioder kullanıcısıyımm ve çok memnunum.Hem yüz bölgemde hemde vücut bölgemde kullanım yapılyorum.Yüz bölgemde Serum uygulamasını 2 aydır,vücut bölgemde Jel uygulamasını 1 aydır yapıyorum ve almış olduğum sonuçlar gerçekten çok güzel.Çünkü kullanım kolayLığı,kokusu ve etkileri çok güzel.Kullanım yaptığım bu süre içerisinde yütlerimin çıkış sürelerinde azalmalar ile tüylerimin çıkış sürelerinde gecikmeleri gözlemlemeye başladım.

13. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence doktora tekrar git. biliyosun bu ürünlerin yan etkileri yıllar sonra ortaya çıkıyor. erkek olarak doğmak varmış. 3 bıcaklı bir traş bıcağı birazcık sabun ve limon kolanyası hiç bişey bırakmıyor.beyiminde sakalları seyrek yaaaaaa.. biyodermi kullandıkiiiiii hehhehe olsun biyoderli yada biyodersiz ben buldum:)

14. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Lazer artis yapiyor canim,yani bu yeni ogrenilen bir gercek ve doktorlari bile sasirtmis benim de basima geldi,sorun su ki,lazer uygulandigi yerdeki tuylere etki ediyor fakat yanindaki tuyleri de etkileyip buyumesini sagliyor.ben kol bolgeme lazer yaptiriyordum omuz bolgemde hic tuy yoktu ve orada artis oldu.simdi ise omuz bolgemdeki tuyler cok ince ve etkilenmiyor,gozle gorulmeyecek kadar kucuklerdi simdi rahatlikla gorebilirsin.bunun sonu yok sanirim,biktim cunku lazerden.lazer de etki etmiyorsa birsey etki etmez ,cekecegiz iste,modern agda olmali su lazer artik boyle dusunuyorum.

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    bioder icin ve kullandigim bir urun icin ben de yorumumu yazayim,reklama girdiyse ozur.Almanya da reklamlarda vardi hairfree diye bir urun onu da kullandim ve lazere de kullandiktan sonra basladim cunku bu urunleri kullanmak icin tuyleri kokten almamiz gerekiyor ya bende ikisi de ise yaramadi,yine de kullananlari yaniltmayatim ve sonunda lazere basladim.

fikriniz varmı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Arkadaşlar bir arkadaşımın abisi bir kızla tanışıp nişan yaptı. Kızın anne babası ayrı. O Annesi ile kalıyor.. Nişandan sonra kız bulunduğu şehirden gelip annesiyle oğlanın evinde 10-15 gün kalıp gidiyor. Bir bahane ile (sevgililer dünü, doğum günü vs vs) tekrar gelip yine kalıyorlar. Bu arada sırada tekrarlanıyor. Oğlanla kızkardeşi ailelerinden uzakta kirada bir evde oturup aynı zamanda...
  2. Kızlar Fikriniz-Bu iş Yürür mü sizce?

Kızlar Fikriniz-Bu iş Yürür mü sizce?

hanımlar herkese slm siteyi yeni keşfettim başlıkları incelerken dert köşesini gördüm sizlere bir sorunum hakkında yazmak istiyorum fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Kimsenin beni yadırgamasını ve incitmesini istemiyorum ama. Ben bir süre önce biriyle tanıştım,sonra bu tanışıklık aşka dönüştü kendisi çok dindar biri.babası dedeleri hep dini eğitim almış o da öyle, okulları hep dışardan...
  3. kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

ben yaklaşık bir aydır haftada bir gün falan kaşıntı yaşıyodum son bir haftada bu sıklaştı gece gündüz mahvetti beni tahriş oldu falan.çalıştığımdan dolayı doktora gidemedim.eczaneden trosyd krem aldım ve sürmeye başladım ayrıca da anestol diye kaşıntıyı azaltan bi krem aldım kullanıyorum.ama benim şu günler yumurtlama günlerim.acaba spermlere zarar veriyomudur bu kremler.birde mantar...
  4. kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

benim dedem felçli ve yatalak durumda şuanda.bundan birkaç sene önce vefat eden dayımı rüyasında görmüş.dedeme ısrarla yıkanmasını söylüyomuş dedem temizim diyomuş aynaya balıyomuş yıkandım pis değilim diyomuş ama dayım ısrarla yıkanmasını istiyomuş.kızlar sizce bunun anlamı ne olabilir?
  5. kızlar fikri olan varmı?

kızlar fikri olan varmı?

kaşıntımdan dolayı doktorum bana dün canesten diye bi fitil verdi tek kullanımlık.dün gece koydum.lavaboya gittiğimde ilaç tortularıyla karışmış pembe bi akıntı geldi.bu arada adetim 4 gün geçti bu bi yerleşme kanaması olabilirmi?

Sayfayı Paylaş