gebe
  1. Zeynep Arkas

Zeynep Arkas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Fikrinize ihityacım var.

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Zeynep Arkas tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta sonra erkek arkadaşımın doğum günü organizasyon, Sürprizler Herşey hazır ancak hediye konusunda hala kararsızım. Kesinlikle basit birşey olmıcak Vede farklı Klışelerin dışında birşey fikirlerinizi alabilirmiyim.

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Aslinda erkekler icin alinacak cok sinirli hediyeler var,yine de bir kacini yazayim,kiyafet olarak bir seyler alabilirsin ceket,gomlek,kot pantolon.....taki olarak alabilirsin kol saati...cep telefonu yada ayakkabi veya bir gezi gibi bir seyler hediye edebilirsin.

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgiliyken aşkıma aldığım en özel hediyelerden bir kaçını sana sıralayabilirim canım.. belki sana yardımcı olur...
    aşkım koyu bir beşiktaşlı ... onun adına bjk forma yaptırdım... bu onun aldıgı en güzel doğum günü heiyesiydi.... eğer senin aşkına herangi bir takıma fanatik şekilde bağlıysa ona böyle bir hediye düşüne bilirsin...

Canım eğer klasik giyinmeyi seven biri ise kol düğmeleri alabilirsin fakat öyle sıradan kol düğmeleri değil üzerinde isimllerinizin baş harfleri veya adlarınızın yazdıgı kol düğmeleri...
    dip not olarak belirteyim sewgilinin tarzını yazmadıgınan ben kendi yaptıklarıman ornek veriyorum...

Ortak olarak sevdiğin bir resminizii kara kalem çalışmasına veya yağlı boyaya çevirtttirebilirsinnn ve çok güzel bir çerçevee.. ömür boyuu saklanacak bir heiye.. bizim kisi hala duruyorrr.. karakalem çalışması : fakat ben espiri li olsun diye birazzz komik çizdirmiştik :) sen de duruma gore komik veya romantik resimlerinizden seçerek çok güzel bir tablo oluşturabilirsin canım..

bunlardan hariç olan hediyelerim klasik şeylerdi... duruma göre kıyafettt çiçek (erkeğede alırırım ben çiçek) çakmak kravat vs vs vs...

4. Zeynep Arkas

Zeynep Arkas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok Teşekkür ederim canım fikirleriniz için :)

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay rezil oldum yaa:piha: ecoss adminim lütfen yaygara olamsın:dil:
    :piha::piha:

Son düzenleme: 14 Kasım 2009
  6. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Rocco ne kardeşi hebülüp lebülüp:piha:

8. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugune jkadar hiç almadim bir erjkege hediye biraz sevmiyorum yada işme gelmiyo

Fikrinize ihityacım var. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Fikrim Var Siteyle İlgili. :)

Bİr Fikrim Var Siteyle İlgili. :)

Şimdi.ben şöyle bişey düşündüm.. kendimce,acizane:) burası biz bayanlar için bir site dimi?Evet.. e biz bayanlar(yani çoğumuz:D)akşamları napıyoruz...dizilerimizi izliyoruz.. işte benim de aklıma şu geldi.. burda bir böüm yapalım,dizilerle ilgili olsun.. istenilen dizilere başlık açalım.orda dizi hakkında konuşalım,beğendiklerimizi,kızdıklarımızı filan paylaşalım..nebileyim işte... bilmiyorum...
  2. benimde bir fikrim var

benimde bir fikrim var

benimde bir fikrim var yönetici arkadaşlara sesleniyorum burdan... :d sitemize yeni eklenen konular yada mesaj yazdığın konulara yeni eklenti geldiği zaman e mail le bize bildirirseniz daha iyi olmazmı? başka sitelerde bu var burda da varsa bana gelmiyor:( :cry_smile:
  3. Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Arkadaşlar bir arkadaşımın abisi bir kızla tanışıp nişan yaptı. Kızın anne babası ayrı. O Annesi ile kalıyor.. Nişandan sonra kız bulunduğu şehirden gelip annesiyle oğlanın evinde 10-15 gün kalıp gidiyor. Bir bahane ile (sevgililer dünü, doğum günü vs vs) tekrar gelip yine kalıyorlar. Bu arada sırada tekrarlanıyor. Oğlanla kızkardeşi ailelerinden uzakta kirada bir evde oturup aynı zamanda...
  4. fikrinize ihtiyacım var:(

fikrinize ihtiyacım var:(

arkadaşlar 2seneyi biraz geçen bir ilişkim var,bu zamana kadar çok şiddetli bir kavgamız olmadı ama son zamanlarda bnden uzaklaşıyor sanki:( 1ay önce patlak verdi,işte önceliğin hep ben oluyorum biraz kariyerin için çalışmalısın kendini geliştrmelisin(ünivrsite son sınftayz ikimzde) gibi doğru şeyler söylüyordu çünkü gerçekten o yokken hiçbişe yapmıorum hep onunla olayım istiyorum.Fakat bu...

Sayfayı Paylaş