gebe
  1. sayginfatmanur

sayginfatmanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

Fikrinizi almak istiyorum sizce bu ayakkabı nasıl?

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında sayginfatmanur tarafından paylaşıldı.

Fikrinizi almak istiyorum sizce bu ayakkabı nasıl? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Fikriniz-Bu iş Yürür mü sizce?

Kızlar Fikriniz-Bu iş Yürür mü sizce?

hanımlar herkese slm siteyi yeni keşfettim başlıkları incelerken dert köşesini gördüm sizlere bir sorunum hakkında yazmak istiyorum fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Kimsenin beni yadırgamasını ve incitmesini istemiyorum ama. Ben bir süre önce biriyle tanıştım,sonra bu tanışıklık aşka dönüştü kendisi çok dindar biri.babası dedeleri hep dini eğitim almış o da öyle, okulları hep dışardan...
  2. meleklerim herkesin fikrini almak istiyorum buraya buyrun !!!

meleklerim herkesin fikrini almak istiyorum buraya buyrun !!!

kızlar benim gözlüğümde bu nasıl güzelmi yeni aldım avondan çok büyük değil dimi !!!! :D
  3. zeytini nasıl kuruyorsunuz fikir almak istiyorum

zeytini nasıl kuruyorsunuz fikir almak istiyorum

arkadaşlar zeytin kurma zamanındayız bende harıl harıl toplayıp dilip şişelere koydum bile.şimdi sizden ricam zeytini nasıl kuruyorsunuz birde erimemesi için neler yapıyorsunuz sizlerden fikir almak istiyorum melekler mekanının değerli hanımları tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruum......................
  4. e-imza almak istiyorum nasıl alabilirim

e-imza almak istiyorum nasıl alabilirim

Merhaba benim e-imza almam gerekiyor ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.Bilgisi olan ve bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı aranızda ?
  5. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

Sayfayı Paylaş