Fikrinizi belirtin noluur

god is love

Üye
Üye
Fikrinizi belirtin noluur
Erkek arkadaşım bana 5 aylık doberman hediye edecekmiş.. Daha önce bakmadım hiç üstesinden gelebilir miyim ki :/ ?

Kiz ben balik bakiyorum kucucuk olmalarina ragmen hergun ugrasiyorum. Yani demek istedigim balik bakmak bile zorsa kopegi hic dusunemiyorum. Daha once bahcemizde de kopek baktik cok zordu yaa. Istemem ben bidaha.:)

god is love bence eğer kendinden emin diilsen kendine de ona da yazık olur. bence kendini hazır hissedersen hediye etsin sana. çünkü aşılar pahalı, her sabah ve her akşam tuvalet terbiyesi için dışarı çıkarman gerekki bu da yaklaşık 3 ayı buluyor, mamaya alıştırmaman lazım, 6 ayda bir anal keselerini temizletmezsen ciddi hasta oluyorlar, daha neler neler, bence en iyisi sağlam yerin yoksa ve bakacağından emin değilsen, emin olana kadar canım kuş ya da balık bak, ben köpek, kedi, kaplumbağa, balık, sincap, karga yavrusuna baktım, şu anda 2 aylık muhabbet kuşum var. diyceğim bu karar senin. onun annesi ve babası olacaksın unutmaki dobermanlar evde beslenecek köpekler diil. başka sorun varsa yardım edebilirim.

Geri