gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Filipinler 7.9 İle Bugün Sallandı !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

deprem haberleri son depremler

Sevgili melekler, yerküre beşik gibi sallanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Pasifik'te meydana gelen depremin ardından bu kez Filipinler'de deprem oldu. İşte son depremler, işte detaylar...

Filipinler'in Sulagan kentinin doğusunda 7,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

ABD Jeolojik Araştırma Merkezi'nin internet sitesinde yer alan bilgide, merkez üssü Filipinler'in Sulagan kentinin 139 km doğusu olan depremin, yerin 33 kilometre altında TSİ 15:47'de meydana geldiği bildirildi.
    Endonezya ve Filipinler için tsunami uyarısı yapıldı.
    cnnturk

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Allah yardimcilari olsun´, kimseyi anasiz babasiz evsiz ac birakmasin.......

Filipinler 7.9 İle Bugün Sallandı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Filipinler

Filipinler

Filipinler Coğrafi Verileri Konum: Güneydoğu Asya, Filipin Denizi ve Güney Çin Denizi arasında takımadalar, Vietnam'ın doğusunda yer alır. Coğrafi konumu: 13 00 Kuzey enlemi, 122 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Güneydoğu Asya Yüzölçümü: 300,000 km² Sınırları: 0 km Kıyı şeridi: 36,289 km İklimi: Tropikal deniz iklimi. Arazi yapısı: Dar ve geniş kıyı alçak ovalarını da içine alan arazi...
  2. FiLipinlerDen ManzaraLar

FiLipinlerDen ManzaraLar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yalova 4.1 ile sallandı

Yalova 4.1 ile sallandı

YALOVA’nın Çınarcık İlçesi’nde dün sabah 4.1 büyüklüğünde hafif şiddette deprem meydana geldi. Saat 09.04’te meydana gelen deprem, Çınarcık, Yalova, Bursa ve İstanbul’un Kadıköy İlçesi’nde hissedilirken kısa süreli paniğe neden oldu.
  4. Papua Yeni Gine 6.3 ile sallandı

Papua Yeni Gine 6.3 ile sallandı

Papua Yeni Gine'de 6,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Amerikan Ulusal Jeofizik Enstitüsünden yapılan açıklamada, kıyı kenti Wewak açıklarında deniz dibinden 10 kilometre derinlikte oluşan depremin ilk belirlemelere göre can ya da mal kaybına yol açmadığı bildirildi. Açıklamada, depremin ardından tsunami beklenmediği de ifade edildi.
  5. Murat boz-Sallana sallana

Murat boz-Sallana sallana

Benim olan senin ama Senin olan benim değil Yani kalbinde bana bir yer yok Belki biraz sustum ama Sözlerini yuttum değil Bak bu yangından geriye eser yok Gönlüm usandı sana zar zor dayandı Tabi ben de üzüldüm ama yandıysa yandı Ben burda yarına küsmüşüm Yürüyorum yolda sallana sallana Derdinle zindana düşmüşüm Bitti hakkın da kullana kullana

Sayfayı Paylaş