gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

FiLipinlerDen ManzaraLar

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: FiLipinlerDen ManzaraLar

çok hoş resimler canım teşekkürler:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

güzel resimler ellerine sağlık asgımsın:)

4. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

güzel resimler emeğine sağlık...

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

eline sağlık canım filipinlerdende bir görüntü aldık güzelmiş emeğine sağlık

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: FiLipinlerDen ManzaraLar

süperler yaaa çok güzeller emeğinize sağlık

FiLipinlerDen ManzaraLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Filipinler

Filipinler

Filipinler Coğrafi Verileri Konum: Güneydoğu Asya, Filipin Denizi ve Güney Çin Denizi arasında takımadalar, Vietnam'ın doğusunda yer alır. Coğrafi konumu: 13 00 Kuzey enlemi, 122 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Güneydoğu Asya Yüzölçümü: 300,000 km² Sınırları: 0 km Kıyı şeridi: 36,289 km İklimi: Tropikal deniz iklimi. Arazi yapısı: Dar ve geniş kıyı alçak ovalarını da içine alan arazi...
  2. gece manzaraları

gece manzaraları

gece manzaraları Berlin; Bremerhaven Budapeşte Dresden Frankfurt İstanbul Köln Las Vegas Londra Londra Tower Bridge Prag Salzburg St.Michael Venedik Ankara - Dikmen kaynak:dipsizkuyu.net
  3. Philippines (Filipinler) Kağıt Paraları

Philippines (Filipinler) Kağıt Paraları

filipinler parası filipin parası 1942 - 10 Centavos 1942 - 10 Pesos 1944 - 100 Pesos 1949 - 1 Peso 1949 - 20 Pesos 1969 - 20 Pesos 1978 - 2 Pesos 1987-94 / 50 Pesos 1987-94 / 100 Pesos 10 Piso - 1999 2005 - 500 Pesos
  4. Filipinler Başkenti Neresi acaba

Filipinler Başkenti Neresi acaba

Merhaba ben bir şeyi çok merak ettim ve merakımı da gidermek için size sormak istedim daha öncede bir konuda soru sormuştum ve sizde çok güzel bir cevap vermiştiniz. Şimdide size Filipinler Başkenti Neresi diye soruyorum ve cevap için şimdiden de tşk ediyorum.
  5. Filipinler 7.9 İle Bugün Sallandı !

Filipinler 7.9 İle Bugün Sallandı !

deprem haberleri son depremler Sevgili melekler, yerküre beşik gibi sallanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Pasifik'te meydana gelen depremin ardından bu kez Filipinler'de deprem oldu. İşte son depremler, işte detaylar... Filipinler'in Sulagan kentinin doğusunda 7,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. ABD Jeolojik Araştırma Merkezi'nin internet sitesinde yer alan bilgide, merkez...

Sayfayı Paylaş