gebe
  1. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Filistin...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Filistin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Filistin İçin Tarihi Sözleri

Atatürk'ün Filistin İçin Tarihi Sözleri

Erdoğan’ın Davos’taki çıkışı bazı çevreler tarafından eleştirilirken, Ulu Önder Atatürk’ün Filistin konusunda çok daha sert bir tavır takındığı ortaya çıktı. Meleklerim işte Atatürk’ün Meclis’teki o tarihi konuşması... İŞTE MECLİS'TEKİ TARİHİ KONUŞMASI Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davos'taki Gazze çıkışının yankıları sürerken tarihi bir gerçek gün ışığına çıktı. Erdoğan Dünya Ekonomi...
  2. kabe imamından filistin için dua

kabe imamından filistin için dua

filistin için dua eden kabe imamı filistine dua eden kabe imamı Ekrana kilitleyen kabe imamından Filistin için dua mutlaka izleyin meleklerim Kabe-imamı(Filistin duası) « Kabe İmamları « ilahi, ilahiler
  3. Kurtlar vadisi Filistin

Kurtlar vadisi Filistin

Kurtlar vadisi versiyonuna 5 Kasım da bir yenisi daha ekleniyor.Kurtlar vadisi Filistin filmi 5 Kasımda vizyona girerek sinemaseverlerle buluşuyor Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği ve Filistin'de yaşanan insanlık dramını konu alan Kurtlar Vadisi Filistin eminim gişe rekorları kıracak gibi görünüyor.
  4. Kurtlar Vadisi Filistin

Kurtlar Vadisi Filistin

Senaryosunu;Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan yazdığı,başrollerinde;Necati Şaşmaz,Nur Aysan,Gürkan Uygun,Kenan Çoban,Erdal Beşikçioğlu oynadığı Kurtlar Vadisi'nin en çok konuşulacak ve son serisi Kurtlar Vadisi Filistin 28 ocakta gösterimi girdi. Filmin konusu ise şöyle; Gazze'ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar...
  5. Filistin Başkenti Neresi acaba

Filistin Başkenti Neresi acaba

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok merak ettim ve size sormak istedim acaba bu Filistin Başkenti Neresi biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş