gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Filiz akın'dan 40 yıllık itiraf?

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Magazin - 09 Mart 2013 10:52 [h=2]Türk sinemasının usta oyuncularından Filiz Akın, 40 yıllık bir itirafta bulundu.[/h]Daha önce güzellik sırlarını paylaştığı "Güzelliklere Merhaba" ve kanserle mücadelesini anlattığı "Hayata Merhaba" kitaplarını kaleme alan Filiz Akın şimdi de bir yemek kitabı çıkarıyor.

15 yıl kaldığı Paris'te yemek yapma konusunda kendisini geliştirdiğini belirten Akın, 40 yaşına kadar yemek yapmayı bilmediğini de itiraf etti.

ANNEM BENİ MUTFAĞA SOKMAZDI

Akın, "Genelde yemek yapmayı kadınlar evde annesiyle beraber öğrenir ama ben bunları hiç bilmiyordum. Annem beni mutfağa sokmazdı. İsterdi ki başkaları bana yemek yapsın. Sonra Paris'e yerleşince yemek konusuna merak sardım.

Çok iyi şeflerden tarifler aldım, kurslara gittim. 15-20 sene bu konuda çok ciddi çalıştım. Yemek yapmak bir sanat" dedi. Akın, kitabının nisan ayı ortalarında raflardaki yerini alacağını sözlerine ekledi.

Filiz akın'dan 40 yıllık itiraf? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Xerox 40 yıllık logosunu değiştirdi

Xerox 40 yıllık logosunu değiştirdi

Xerox 40 yıllık logosunu değiştirdi 09.01.2008 Küçük harflerle oluşturulan yeni Xerox logosunun yanında bir küre ve o kürenin üzerinde, günümüz teknolojisini ve Xerox’un faaliyet gösterdiği 160 ülkedeki insanları birbirine bağlamayı sembolize eden esnek bir “X” harfi bulunuyor. Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, tarihinin en...
  2. Filiz

Filiz

Bayanların işlerinin hayırlı, kısmetli ve iyi sonuç vereceğini belirtir. Sağlık, huzur, bereket, bolluk, aşkta mutluluktur.
  3. File

File

Rüyada file görmek nimete isarettir. Elinde bos bir file ile pazarda dolastigini görmek, kismet aradigina; filesi dolu olarak evine döndügünü görmek, evine hiç beklemedigi bir yerden bir çok mal ve esya gelecegine; yolda bos bir file bulup aldigini gör-mek, birisinden bir is hususunda vaat aldigina, dolu bir file buldugunu görmek, kendisine büyük bir is hususunda teklif yapildigina delalet eder.
  4. Filiz akın'ın baba özlemi!

Filiz akın'ın baba özlemi!

FİLİZ AKIN'IN BABA ÖZLEMİ! FİLİZ AKIN, KENDİSİ 7 YAŞLARINDAYKEN ANNE BABASININ AYRILDIĞINI BELİRTEREK, 'BABAM DUYGUSAL TEPKİ VEREN İNSAN DEĞİLDİ. BENİ NE DÖVDÜ, NE DE SEVDİ. ONUN İÇİN BENDE BİR BOŞLUK VAR' DEDİ. Kanal 1'de ekrana gelen 'Filiz Akın'la Pazar Sohetleri' programının konuğu Mehmet Aslantuğ idi. Babasını küçük yaşlarda kaybettiğini, ağabeyini de kötü bir hastalık nedeniyle...
  5. 40 Yıllık Yasa Değişiyor...

40 Yıllık Yasa Değişiyor...

1965 yılında kanunlaşan ancak 1971 yılında yürürlüğe giren 657 sayılı Devlet Memurları Yasası değişiyor. Hükümetin hazırladığı 23 maddelik yasa tasarısının ana başlıklarını Devlet Bakanı Hayati Yazıcı açıkladı. Yeni düzenlemeler içerisinde sendikalı memurlara yılda 4 defa verilecek olan toplu görüşme ikramiyesi dikkat çekiyor. Özel sektörün CEO’su kamuya transfer olacak! Maaşı artmayacak...

Sayfayı Paylaş