gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Filiz akın'ın baba özlemi!

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

FİLİZ AKIN'IN BABA ÖZLEMİ! [​IMG] FİLİZ AKIN, KENDİSİ 7 YAŞLARINDAYKEN ANNE BABASININ AYRILDIĞINI BELİRTEREK, 'BABAM DUYGUSAL TEPKİ VEREN İNSAN DEĞİLDİ. BENİ NE DÖVDÜ, NE DE SEVDİ. ONUN İÇİN BENDE BİR BOŞLUK VAR' DEDİ.

Kanal 1'de ekrana gelen 'Filiz Akın'la Pazar Sohetleri' programının konuğu Mehmet Aslantuğ idi. Babasını küçük yaşlarda kaybettiğini, ağabeyini de kötü bir hastalık nedeniyle zamansız yitirdiklerini belirten Aslantuğ, babasız büyümenin getirdiği zorluklara değindi.

Türk Sineması'nın ünlü ismi Filiz Akın da kendi çocukluğuna daldı. Akın, 'Benim de aslında ilginç bir ilişkim var babamla. Benim babam çok sonra öldü, ama ben 7 yaşlarındayken ayrıldılar.
    Bende de bir baba eksikliği var. O 7 yaş aslında önemli bir zaman. Çok küçük değildim ama babam duygusal anlamda çok tepki veren insan değildi. Beni ne dövdü, ne de sevdi. Onun için bende bir boşluk var' şeklinde konuştu.

Filiz akın'ın baba özlemi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Filiz

Filiz

Bayanların işlerinin hayırlı, kısmetli ve iyi sonuç vereceğini belirtir. Sağlık, huzur, bereket, bolluk, aşkta mutluluktur.
  2. Fil..

Fil..

rüyada yavru fil görmek rüyada fil yavrusu görmek belden aşağısını çıplak Dünyalığı ile mağrur, kaba yaratılışlı kimseye, Filin hortumuyla savrulduğunu görmek görevden uzaklaştırılmaya yahut vefata, Onun hortumundan bir şey çıkarma yahut onu sağmak, idare edenler tarafından gelecek helal kazanca, File binmek ehli olan için memmuriyete, Çıplak file binmek evlenmeye, Fil yabancı devlet reisine,...
  3. File

File

Rüyada file görmek nimete isarettir. Elinde bos bir file ile pazarda dolastigini görmek, kismet aradigina; filesi dolu olarak evine döndügünü görmek, evine hiç beklemedigi bir yerden bir çok mal ve esya gelecegine; yolda bos bir file bulup aldigini gör-mek, birisinden bir is hususunda vaat aldigina, dolu bir file buldugunu görmek, kendisine büyük bir is hususunda teklif yapildigina delalet eder.
  4. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  5. Filiz akın'dan 40 yıllık itiraf?

Filiz akın'dan 40 yıllık itiraf?

Magazin - 09 Mart 2013 10:52 Türk sinemasının usta oyuncularından Filiz Akın, 40 yıllık bir itirafta bulundu.Daha önce güzellik sırlarını paylaştığı "Güzelliklere Merhaba" ve kanserle mücadelesini anlattığı "Hayata Merhaba" kitaplarını kaleme alan Filiz Akın şimdi de bir yemek kitabı çıkarıyor. 15 yıl kaldığı Paris'te yemek yapma konusunda kendisini geliştirdiğini...

Sayfayı Paylaş