gebe
  1. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

filli bere örneği

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında sorgu tarafından paylaşıldı.

İyice sardım bu bere olayına.İnşallah beğenirsiniz :)

Ekli Dosyalar:

filli bere örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

anlatımlı bere modelleri anlatımlı bere örnekleri örnekleri modelleri bebek atkı Sizlere oldukça şık ve bir o kadarda güzel takım olarak kullanabileceğiniz atkı ve bere modelini ayrıca nasıl yapıldığını paylaşmak istiyorum hanımlar kolay gelsin:) Malzemeler: Bakımlıyız.Com - Anlatımlı Atkı Bere Örneği 100 gr ip 10 numara tığ. Beremizin ilk sırasına 10 zincir yaparak başlıyoruz.İkinci...
  2. Birbirinden Renkli Şapka Bere Örnekleri

Birbirinden Renkli Şapka Bere Örnekleri

şapka modelleri 2012 şapka örnekleri şapka bere örnekleri Yapıldığı malzemeye ve şekline göre soğuktan korunmak ya da aksesuar olması için kullanılan şapkalar, 2012 modasında da yerini korumaya devam ediyor melekler :) Yünle örülmüş ya da kürkten mamul kulaklarımıza kadar kapatan ve bizi sıcacık tutan şapka bere modelleri de , serin havalarda kıyafetimizin tamamlayıcı bir unsuru olarak...
  3. 2012 Filli boya renk kataloğu örnekleri

2012 Filli boya renk kataloğu örnekleri

Filli boya 2012 renk kataloğu örneklerini sizlere sunuyorum meleklerim. Filli boya tasarımcıları tarafından binbir özen ile üretilen 2012 renk kataloğu içerisinde bulunan canlı renkleri çok beğeneceksiniz diye düşünerek, sizlere 2012 Filli boya renk kataloğunu sunuyorum.
  4. Saç Örgülü Bere Örneği Yapılışı

Saç Örgülü Bere Örneği Yapılışı

örgü bere saç örgülü bere yapılışı örgü bere yapılışı Soğuk havalarda başınızı soğuktan koruyacak şık bir bere örmeye ne dersiniz melekler ? :) Tam da ihtiyacım olan şey diyorsanız hemen size saç örgülü berenin nasıl örüldüğünü tarif edelim :tik: ŞİŞ NO 6 70 İLMEK BAŞLANIR. 8 TERS 8 DÜZ 6 SIRA ÖRÜLÜP,7.SIRADA ÖRGÜNÜN YÜZ KISMINDA SAÇ ÖRGÜ YAPILIR.12 SIRA ÖRÜLÜP SAÇ ÖRGÜ...
  5. Baykuşlu bere örnekleri

Baykuşlu bere örnekleri

Çete oldular başıma :)))))))

Sayfayı Paylaş