gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

film manyağı olanlar buraya

Konu, 'Fan Club' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

ben bu aralar hint filmleri hastasıyım . beni ve sizin önereceğiniz filmleri paylaşalım olurmu ...
    bayıldığım filmler

Yönetmen Kunal Kohli
    Yapımcı Yash Chopra
    Aditya Chopra
    Senarist Shibani Bathija
    Kunal Kohli
    Oyuncular Kajol
    Aamir Khan
    Rishi Kapoor
    Tabu
    Kirron Kher
    Müzik Jatin-Lalit
    Görüntü yönetmeni Ravi K. Chandran
    Stüdyo Yash Raj Films
    Dağıtıcı Yash Raj Films
    Cinsi Sinema filmi
    Renk Renkli
    Yapım yılı 2006, Hindistan
    Çıkış tarih(ler)i 26 Mayıs 2006
    Süre 168 dak.
    Dil Hintçe, Urduca
    Bütçe $ 5.3 Milyon

filmin konusu..

Zamanın birinde Zooni adında bir görme engelli ama çok güzel bir kız vardır.Bu güzel kız Cumhuriyet kutlamalarında görev almak için giderken bir tur rehberi olan Rehan'a karşı duygu besler ve ona aşık olur.Gözlerinden ameliyat olan güzel kız için kötü bir haber vardır.Rehan bir bombalı saldırıda ölmüş olur.Rehan'ın ölümüyle sarsılan psikolojisinin etkisindeyken bir gün bir kapı çalar ve olayların içinde ana karakterlerden biri oluverir?Acaba Rehan yaşıyor muydu?

DEVDAS

Her şeyin, hatta yaşamın bile üzerindeki bir aşkın öyküsü. Devdas adında, seven, seven ve sadece seven bir adamın destanı… Zengin bir ailenin çocuğu olarak doğan Devdas, güzel oyun arkadaşı Paro’yla, her şeyin üstündeki aşkın daha ne olduğu anlaşılmadan hissedildiği, çekici bir çocukluk dönemini paylaşmıştır. Statülerindeki ve aile geçmişlerindeki farklılıklardan habersiz iki arkadaş arasında asla kopmayacak bir bağ oluşmuştur. Gençlik geldiğinde, aşkları daha da güçlenmiştir. Ama heyhat, Devdas’ın bahtsız bir zayıflık anı, onunla sevgili Paro’sunun arasına hiç yıkılmayacak bir ayrılık duvarı örmüştür. Duvarın bir tarafında evlenip başka birinin karısı olan, kalbi kırılmış Paro vardır. Öbür tarafındaysa, tamamen yıkılmış Devdas. Paro’suz bir hayatın acısına katlanamayan Devdas, alkolü en sadık dostu edinmiştir. Ama içki Devdas’a o yakıcı acıyı unutturamaz. Güzel fahişe Chandramukhi’nin sarsılmaz sadakati bile, Paro’yu kaybetmenin yarattığı kalp acısını dindirememiştir.

clubumden memnun kalırsanız daha birçok filmi paylaşabilirim......

film manyağı olanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hormon bozuklugu olanlar buraya

hormon bozuklugu olanlar buraya

hormon bozukluğu belirtileri cyclo progynova hamilelik cyclo progynova hormon bozukluğu nedir arkadaslar ben 1 ay once doktora gitmiştim .biz 2 senedir korunmuyoruz ama cocugumuz olmadı.doktor bana hormon eksikliğimin oldugunu soledi.vucudumda östrojen hormonu eksikmiş buda gebe kalmama yeterli olmuyormus bir işaç verdi cyclo progynova isimli.bu ay onuu kullandım hem cok kilo aldırdı hemde...
  2. kız bebişlere hamıle olanlar buraya

kız bebişlere hamıle olanlar buraya

gebe olanlar hamile olanlar hamile kızlar slm hamişlerrr nasılllarmış cimcimelerrr
  3. Çok Manyak Sözler ve Mesajlar Burada

Çok Manyak Sözler ve Mesajlar Burada

Manyak Sözler Manyak Sözler ve Mesajlar Sevgili melekler, sizlerle en son demek ki birine sinir olmuş deyim yerindeyse kıl olmuş bir misafirimizin isteği üzerine kıl mesajlar konumuzu paylaşmıştık. Şimdi yine bir misafirimizin isteği üzerine çok etkileyici manyak sözler ve mesajlar konumuzu açıyoruz :D:D Beni ateşe at, vücudum yansın. Ama sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın…...
  4. Burun Estetiği Olanlar Buraya !

Burun Estetiği Olanlar Buraya !

burun estetiği,burun estetik fiyatları,burun estetiğinde en iyi doktorlar,burun estetiği hakkında tüm bilgiler, Sevgili Melekler Mekanı Üyeleri ve aktif ziyaretçilerimiz, burun estetiği ile alakalı tüm fikirlerinizi,yaşadığınız operasyonları,fiyatlarını,hangi doktorda yaptırdığınızı,memnun kalıp kalmadığınızı ,şikayetlerinizi bizlerle bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Burun...

Sayfayı Paylaş